ČlánkyPOP

Aj ty môžeš stráviť rok 2021 v spoločnosti Dary Rolins! Zapoj sa a vyhraj diár „ROK PODĽA DARY“

Hello! Tu je opäť Stano.

Naposledy som sa venoval jednému z najvýraznejších albumov tohto roka, ktorým „EXTRAS“ od Moma určite je! Ak si nezachytil moju menšiu „recenziu“ na tento album, môžeš to ešte dohnať na tomto linku:  Podarilo sa MOMOVI spojiť komunitu rapových fanúšikov?

Keďže sa blíži koniec tohto „skvelého“ roka, spravil som výnimku a namiesto recenzie albumu som si vzal na mušku nový diár od Dary Rolins – „Rok podľa Dary“ na rok 2021.

A keďže boli aj tie Vianoce a chceme vám začiatok roka trocha spríjemniť, môžeš si o tento diár zasúťažiť. Podmienky SÚŤAŽE nájdeš na konci článku.

 

Aktuálny „ROK PODĽA DARY“ je už piata časť jej úspešného projektu. Dara si takúto formu „spisovateľského remesla“ vyskúšala už dávnejšie v podobe blogu „Život podľa Dary“, čo malo u jej fanúšikov veľmi pozitívne ohlasy. To ju viedlo až k predstaveniu svojho písania v takejto celistvejšej podobe.

Čo v tomto diáriku vlastne nájdete?

  • na úvod sme dostali prehľad štátnych sviatkov a samozrejme mini kalendár, kde atmosféru tých zdieľaných emócií dopĺňa Darin predslov
  • exkluzívne fotky s veľmi decentnou a sympatickou grafikou v doprovode s jej myšlienkami v písanej podobe
  • Darine recepty sa prepletajú s receptami, ktorými si samozrejme všetci môžeme ozvláštniť svoju kuchyňu
  • celý diár spájajú veľmi pekné myšlienky o sebaláske, nejakom tom zdravom pohľade na vzťahové otázky, takú tú prirodzenú motiváciu do života skrz Darine osobné pocity… a takisto si môžeš prečítať aj o tom, akú silu dokážu mať vyslovené slová, či vyjadrované emócie

SÚŤAŽ!

Zapoj sa a vyhraj „ROK PODĽA DARY“!

Podmienky:

Daj nám odber a napíš pod tento instagramový post správnu odpoveď na otázku:

Koľko a aké ročné obdobia spomína Dara vo svojom diári?

A si v hre o nový diár, ktorý budeme žrebovať 1.1.2021!

*správnu odpoveď nájdeš v hore uvedenom videu

Držím ti palce!

 

 

 

Komentáre

Odporúčame