NewsHIP-HOP

Bývalý člen skupiny Zlá strava, vydal svoje „OSMA EP“. Takto znie uličný rap!

Osma je slovenský raper z Pároviec /časť Nitry/, bývalý člen legendárnej skupiny „Zlá strava“.

Prvý svoj debutový sólo album vydal v roku 2012 pod názvom „Logika Vyššieho Cielu.“ V období od 2013-2016 vydával prevažne singlové skladby, no v roku 2018 vydal svoj druhý sólo album pod názvom „Sokol Intelektu“.

Ďalším projektom bol v roku 2020 Mix tape „Zedol si mój Rap“ v spolupráci s DJ REZUMÉ a na konci roka 2020 vydáva v spolupráci s nezávislým hudobným vydavateľstvom „U.Z.I. records“ očakávané „OSMA EP“.

⇒ Osmove predošlé projekty nájdeš u nás na shope ⇐

V nedeľu 6.decembra 2020 nezávislé hudobné vydavateľstvo „U.Z.I. records“ oficiálne vydalo „Osma EP“ na ktorom si môžeš vypočuť 6 nových trackov plus bonus v podobe remixu jednej skladby. EP sa nesie v štýle klasického Hip-Hopu „True school“ o čom vypovedá aj cover, o ktorý sa postaral známy graffiti umelec „Scuott“. O celkovú hudobnú produkciu a finálny mix a mastering skladieb sa postaral producent „Stor“, s výnimkou 4.treku kde svoju produkciu predstavil „DJ Rezumé“. Na mikrofóne sa ukázali mená ako „Asko, Don Komma, Cynick /CZ/, Larkin /PL/,Skutek a Ekcelent.“

Rôznorodosť tém a hudobných produkcií zaujme svojou výpovednou hodnotou a originálnym podaním. Osma EP je možné zakúpiť iba online na hudobnom predajnom portály bandcamp a vo všetkých hlavných hudobných streamovacích službách pod názvom “ Osma U.Z.I. Records“. Mier.

Komentáre

Odporúčame