KLIPSK/CZHIP-HOP

„ADIOS AMIGOS“ alebo ako sa dostať zo začarovaného kruhu? „Navždy mladí“ ti dajú v novom klipe odpoveď

Vydavateľstvo „Navždy Mladí“, tak ako sľúbili, vydávajú každú druhú nedeľu von nový track. A tentokrát zverejňujú videoklip ku skladbe „Adios Amigos“.

Rapová novinka má osloviť každého bežného smrteľníka, ktorý má tiež svoj začarovaný kruh a nevie, ako sa dostať z neho von. No odpoveď na otázku, ako z kruhu von v skladbe nenájdete. Má si ju každý zodpovedať sám, pretože každý má svoj príbeh a vie, ako si urobiť život harmonickejší.

Tento audiovizuálny príbeh má inšpirovať k zamysleniu sa nad samým sebou. Skladba poslucháčov vtiahne priamo do hlavy interpreta, jeho myšlienkové pochody dopĺňajú zábery pokazeného auta, prázdneho domu a beh cez opustený les.

O hudbu sa postaral Dominik Kertys “Re5” a taktiež aj o mix a master spolu s Vincentom. Videoklip sa natáčal neďaleko Dunajskej Stredy, kde za kamerou čaroval R.N. “Perkele”.

“Túto skladbu som napísal, cez obdobie keď som bol stratený asi najviac v mojom živote, no keď som ju dokončil, bol som silnejší ako nikdy predtým,” dodal Ondrej Jurišta. Ondrej pokračuje s vydávaním dalšej svojej tvorby, takže sa jeho fanúšikovia možu tešiť, už o dva týždne na daľšiu novinku.

Komentáre

Odporúčame