KLIPLatino

Majself posiela latino skladbu „NEBUDEM TO JA“ všetkým EX!

Raper už oznámil v lete, že pripravuje nový album, no aktuálna pandemická situácia posunula release albumu až na ďalší rok. Tracky z neho však postupne vychádzajú a dostavajú kvalitný vizuál.

Novinka „Nebudem to ja“ je latino skladbou, ktorú interpret venoval všetkým ľuďom, ktorí zažívajú po rozchode drámu svojich ex. Paradoxne v klipe sa objaví aj jeho partnerka Julka, no len na krátku chvíľu, aby podčiarkla prítomnosť  a minulosť znázorňuje tanečníčka Nina Papayová, ktorú režisér Dušan Krajčovič postprodukčne zmenšil a vytvoril tým dojem zhmotneného stalkizmu.

„Inšpiroval som sa príbehmi kamarátov/kamarátiek a známych, ktorí mi často hovorili o svojich vzťahových peripetiách, ako ich nielen online stalkuju, ale dokonca aj fyzicky vyhľadávajú „náhodné“ stretnutia. Viem, že niekedy je ťažké sa zmieriť so stratou, keď sme zvyknutí na daného partnera, no niektorí to nepochopia ako znamenie, že k sebe nepatria a idú až cez hranice slušnosti, aby dosiahli svojho partnera naspäť. Klip zachytáva vtipné myšlienky zo vzťahov a zmenšením ženy, ktorá hrá rolu práve neodbytnej ex vyvolávame vizuálnu reminiscenciu, kedy si premietame chvíle, ktoré sme určite zažili v nejakom toxickom vzťahu. Telefónna búdka reflektuje tak premostenie z minulosti do budúcnosti“, objasňuje myšlienku nového klipu Majself. Hudbu mal na starosti Fillipian a vokály naspievala Nikol Kassel.

Tak čo, našli ste tam svojho/svoju ex?

 

 

Komentáre

Odporúčame