KLIPSK/CZPOP

Sexi ako nikdy predtým! Dara Rolins v novom videoklipe „PENA“ od Lukáša Kimličku vyráža dych

Dara nielen svojou hudbou, ale aj dokonalým vizuálom poteší vždy nie jedného fanúšika. Dlho avizovaná skladba „Pena“ sa konečne dočkala aj svojho klipu. O réžiu sa postaral Lukáš Kimlička, pre ktorého to bola prvá takáto príležitosť.

„Je to moja režisérska prvotina. Že by som raz režíroval hudobný klip, som si v hlave vizualizoval veľakrát ale nemal som na to odvahu. Ako fotograf si viem predstaviť konkrétny záber a aj ho pretaviť do fotiek. Na kameru som si však nikdy netrúfol, pretože nie som technicky natoľko zdatný. Preto som si na pomoc prizval talentovaného Tomáša Thurza, ktorého videá sú presne mojím „šialkom“ kávy. Že ma na môj prvý klip osloví samotná Dara, to som si nepredstavoval ani v tom najodvážnejšom sne. Aj keď som sa už na výrobe jej klipov podieľal, vždy to bolo ako stylista, vizážista alebo art director. Tak sa veľmi teším, že naša spolupráca sa zasa posúva o úroveň vyššie,“ napísal na svojich sociálnych sieťach uznávaný fotograf a návrhár.

O úchvatný styling sa postarala Lukášová kolegyňa Lenka Škodová, známa aj z rannej relácie, kde hodnotí alebo prináša informácie o aktuálnych fashion trendoch.

Hudobnú produkciu mal na starosti opäť Maiky Beatz, takže Dara si pre svojich fanúšikov pripravila naložený, predčasný vianočný darček.

Komentáre

Odporúčame