KLIPSK/CZPOP

Nový klip Mareka Rakovického s novým raperským objavom ponúka kvalitný hudobný zážitok!

Marek Rakovický je hudobný zjav, u ktorého by ste asi ťažko odhadli slovenský pôvod. Frontman kapely „Lavagance“ sa dal už dávnejšie na sólo dráhu – projekt Rakovický, tento rok sa  však prihlásil o slovo až v závere septembra so skladbou „Hot Days Like These“.

Ubehol presne mesiac a hudobný tandem Marek Rakovický – Oliver Fillner sa opäť stretli na novinke „False Lights“, na featuringu so slovenským raperským objavom s medzinárodnými koreňmi D-Flyom.

„False Lights je naša prvá spolupráca s talentovaným raperom a spevákom Denisom Vlašičom aka D-Fly. Som rád, že sa u nás začínajú vyskytovať mladí speváci a speváčky, ktorí začínajú presahovať momentálnu slovenskú scénu. Hlavná myšlienka tejto skladby poukazuje na súčasnosť, kde začína byť príliš veľa možností na stratenie sa v rôznych rozptýleniach, preto je veľmi obtiažne a dôležité udržať si svoj smer a nestratiť koncentráciu,“ približuje Rakovický svoju inšpiráciu k novej skladbe.

Singel vychádza spolu s videoklipom, ktorý vznikol v spolupráci početného tímu. Kamery sa ujali Marek Obuch a Lukáš Tóth. O svetlá, ktoré sa v prípade klipu „False Lights“ stali obzvlášť dôležitou súčasťou kreatívneho procesu, sa postaral Jakub Veselý. Marek Rakovický a Oliver Fillner sa podieľali nielen na hudobnej stránke, priložili ruku tiež k tvorbe videoklipu – zatiaľ čo Oliver sa pod vizuál podpísal ako režisér, Marek sa v postprodukčnom procese ujal strihu a gradingu. S réžiou videoklipu pomáhal tímu tiež uznávaný filmár Roland Wranik.

Tak, čo povieš na toto spojenie?

 

Komentáre

Odporúčame