KLIPPOPZahraničie

Takto by vyzerali SPICE GIRLS v roku 2020? Little Mix v novom klipe „SWEET MELODY“ útočia na svetový rebríček!

Britská verzia speváckej show The X Factor priniesla rôzne hudobné i vizuálne skvosty. V roku 2011 však oprášili myšlienku priniesť na svetový trh dievčenskú skupinu akou bola kedysi Spice Girls, a tak vznikla britská dievčenská skupina s názvom „Little Mix“. 

Síce sa to nezdá, ale tento nielen vizuálne, ale aj hudobné príťažlivý zhluk dievčat je pokope už vyše 9 rokov. Po víťazstve v speváckej show, podpísali nahrávaciu zmluvu s vydavateľstvom neskrotného Simona Cowella  – Syco Music a ako singel víťaza vydali cover na pieseň „Cannonball“ od Damiena Ricea. Little Mix sú menovite presne –  Jade Thirlwall, Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock a Jesy Nelson.

O rok nato, po ich vzniku vydali svoj debutový album „DNA“, ktorý sa umiestnil v Top 10, v desiatich krajinách a vďaka tomu sa stali prvou babskou kapelou od nádejne vzniknutých Pussycat Dolls (tie svojim debutovým albumom skončili v Top  5, čím prelomili dlhoročný rekord Spice Girls). Odvtedy dievčence vydali ďalšie 4 albumy, ktoré si nájdu svoju cestu nielen k svetovým rebríčkom, ale najmä k svojim fanúšikom.

Ich novinka „Sweet Melody“ je aktuálne von, tak schválne… budú toto nové Spice Girls?

 

 

 

Komentáre

Odporúčame