KLIPSK/CZHIP-HOP

Izraelský raper Dawe White v novom klipe „AKÝ SOM SILNÝ“ posiela hlboký odkaz tvojej duši

Dawe má na konte už viacero skladieb, ktoré svojim textom podčiarkujú jeho aktuálne emócie. „Lalapampam“ alebo aktuálne novinky „Jareach“ či „Tvoja tvár“ dostali tiež svoju vizuálnu podobu, ktorá nesie skôr temnejší ráz.

Novinka „AKÝ SOM SILNÝ“ je zavŕšením svojho emočného obdobia, ktoré pretavil Dawe do videoklipu, kde svojim textom prehovára do duše nielen sebe, ale aj všetkým svojim fanúšikom. O jednoduchý, no zato precízne detailný vizuál sa postaral režisér Andrej Pecník, mix/master skladby si vzali na starosti Flegma Balance studio.

„Táto skladba je pre mňa veľmi silná, celkovo text je kus zo mňa, respektíve to, čo prežívam. Každý z nás má svoje obdobie, kedy nevládzeme ísť ďalej, v tomto období to je aj úplne pochopiteľné. Prežíval som zlé obdobie a potreboval som to dať zo seba von. Je to výpoveď, ktorá mi pripomína, že sa nemám vzdávať svojich snov a vždy, keď budem mať opäť tento pocit, pustím si túto skladbu. Vždy môže byť horšie, vždy môže byť aj lepšie, len treba dať sebe znova šancu a nenechať sa odradiť ani sebou samým. Keď som si spomenul, čím som už prešiel uvedomil som si, že som silnejší ako si myslím. Netreba však zabúdať na svoju vnútornú silu, ktorú mi nakopol môj fitness tréner a mentor  Štefan Orosz. Dokonca som si dal aj výzvu do konca roka a celkom sa mi darí. Za 55 dní som už schudol 15kg, tak verím, že nestratím tú silnú vôľu, ktorá má práve kope vpred!“, hovorí samotný interprét.

Komentáre

Odporúčame