Rozhovory

GoGo: Pracovne dospel skôr ako dospel v očiach svojich rodičov (AUTOMAT)

Tomy Kotty je späť aj s tvojím obľúbeným Automatom. Posledné diely získali veľký úspech, čo nás motivuje prinášať ti neustále nových zaujímavých hostí. A z nadpisu už vieš, že dnešným hosťom bude jedna z najvýraznejších tvárí slovenského internetu – Daniel Sebastián Štrach AKA Gogo!

Pokiaľ patríš medzi jeho fanúšikov, určite už z jeho doterajších výstupov o ňom vieš naozaj veľa. Má za sebou aj knižku, ktorá nám predostrela tie najpodrobnejšie detaily jeho kariérneho života. Avšak Tomy si pre Goga pripravil otázky, ktoré ťa zoberú trošku hlbšie nielen do zákulisia youtubovej a filmárskej kariéry, ale aj nejakého toho rodinného života.

Čo všetko vo videu budeš počuť a vidieť?

View this post on Instagram

#RytmusTempos od dnes v kinách a ďalší klip pre KF v procese #GOAT 😎 Pre mňa ako chalana, ktorý vyrastal v Petržalke a cez starších kamarátov vnímal okrajovo Slovenskú rapovú scénu… no prišiel tomuto žánru na chuť až v posledných rokoch 😊 veľmi poučné musím povedať. Výborné rozhovory s legendami, dynamická kamera, perfektná dramaturgia a hudba ani nemusím hovoriť 👌🏻😉 celý film som si kyvkal hlavou a s úsmevom vnímal story🍿🎬 Človek si uvedomí, čo všetko je za tým až keď to vidí na vlastné 👀 @rytmusking 🙏🏻Veľký pokrok v spolupráci s @redbullsk 🎞 tohle tady ješte nebilo… 📸 by @matuszetak #KONTRAFAKT #KEEPITGOING

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Keďže sa najväčší slovenský YouTuber a momentálne už aj režisér netají svojou hyperaktivitou, nudy sa dnes naozaj báť nemusíš. Dozvieš sa čosi o jeho vzťahoch s chalanmi z Kontrafaktu. O tom aké je to žiť si bežný život s takým veľkým menom a čaká  ťa aj veľmi špeciálne jazdenie na longboardoch!

Akú cenu chalani vybrali pre výhercu novej súťaže? Pozeraj až do konca!

Komentáre

Odporúčame