ČlánkyHIP-HOP

Gogo natočil rapový videoklip ZADARMO. Zapojil sa aj Rytmus!

Daniela Sebastiána Štracha a.k.a. Goga asi netreba nikomu predstavovať. Z najväčšieho slovenského YouTubera sa vyformoval na režiséra a pod jeho taktovkou aktuálne vznikajú skutočné kvalitné hudobné videoklipy. Na svoj YouTube channel však úplne nezanevrel a okrem nejakých nostalgických videí tam teraz môžeme nájsť aj backstage zábery zo samotných natáčaní. 

Aktuálne sa predstavil Gogo s projektom, ktorý vzniká v spolupráci s Axe. Bolo definovaných viacero oblastí, do ktorých sa mohli zapojiť Dančiho fanúšikovia a on im ako profesionál vo viacerých smeroch pomôže k splneniu ich snov. Okrem iných bola zadefinovaná aj výzva #DokonalýRapper, ktorá už takisto pozná svojho víťaza. Je ním mladý talent, ktorý si hovorí Chio a napriek svojim 21 rokom sa rapovaniu venuje už celých 10! Tohto ambiciózneho chalaniska z Rožnavy Gogo v novom videu vyspovedal a rozhodol sa mu pomôcť za pomoci tých najpovolanejších.

Cez FaceTime sa chalani spojili s Egom, ktorý im dal svoje feelings zo skladby „Ridah“. Keďže však Egáč nemohol prísť osobne, dostavil sa do štúdia k Miťovi Bodnárovi R.Y.T.M.O., ktorému mladý Chio zarapoval naživo a krstný otec slovenského rapu mu ponúkol svoju postrehy v krátkom mentoringu. V rámci celého balíčka od Goga tak Chio dostal nielen mentoring od Rytmusa, ale aj samotné nahrávanie skladby „Ridah“ v štúdiu u Miťa Bodnára, mastering od Romana Zámožného a ešte v ten večer chalani začali točiť aj samotný videoklip. Ktorý dostal Chio v rámci celej kampane samozrejme zadarmo!

Poďme sa už spoločne pozrieť, ako to vlastne celý ten osudný deň vyzeralo!

Druhá časť natáčania neprebiehala nikde inde, ako v samotnej Petržalke. Celý výsledok profesionálneho nahrávania a točenia videoklipu rozhodne stojí za to. Pokiaľ Chio zotrvá v tom, čo robí a zostane pri zemi, čaká ho podľa všetkého naozaj super rapová budúcnosť. A skoro by sme zabudli… skladbu „Ridah“ si Chio vlastne aj úplne sám produkoval! Tak čo povieš, podarilo samu ukázať jeho 10 ročné skills v plnej paráde? Zostávaj naladený a sledujme spolu jeho ďalšie kroky v hudbe!

Samotný videoklip sleduj tu:

Komentáre

Odporúčame