HIP-HOPPlaylisty

Domáca RAPGAME ide bomby! Aké novinky nájdeš na našom Spotify?

⇓ Všetky novinky nášho exkluzívneho playlistu počúvaj nižšie! ⇓

⇑ Daj nám svoj FOLLOW a už nič nové neunikne ani tebe ⇑

Možno ste zachytili, že v poslednej dobe celkom dosť hrotíme náš Spotify. Je to naozaj tak, pretože vám chceme prinášať stále nové veci nielen zo svetovej, ale najmä z tej domácej scény. To sa samozrejme netýka iba čisto rapovej muziky, ale snažíme sa pokryť multižánrové novinky čo najviac to len ide.

V SK/CZ RAPGAME playliste nájdeš takmer všetko, čo v súčasnosti vychádza práve na rapovej scéne. Vypočuješ si napríklad aj tracky z nového EP LETO V KUFRI od Gleba.

Svoj nový album MEDUSA II si pripravuje Sergei Barracuda. Promoval ho nedávno aj novým singlom, kde sa na featuringu predstavil Rytmus… teda vlastno Rytmo a.k.a Son Of God. Rytmo je totiž (staro)nový Paťov pseudonym, ktorý s menom Rytmus nebude mať veľa spoločné. Aké experimenty teda od neho môžeme čakať na novom sóle, na ktorom aktuálne taktiež pracuje?

Svoju novú štúdiovku si chystajú aj chalani z trojice Moja Reč. Aktuálne posledný singel „Lietačky“ sa niesol v znamení featuringu s Alanom Murinom, čo teda rozhodne stálo za to. Nezabudni, že album ZASEDOMA pre teba aj spolu s merchom máme v predpredaji na našom shope!

⇓ Klikni na banner, daj nám svoj FOLLOW a pridaj sa aj ty k stovkám ďalších fanúšikov ⇓

Komentáre

Odporúčame