This image released by Disney Plus shows Beyoncé in a scene from her visual album "Black is King," premiering Friday on Disney Plus. (Andrew White/Parkwood Entertainment/Disney + via AP)

KLIPSvetPOP

Krásu černošských žien ospevuje v čerstvom klipe samotná Beyoncé

Minulý rok sme mali možnosť vidieť v našich miestnych kinách prerobenú verziu legendárnej disneyovky Leví kráľ. Plán priniesť na strieborné plátno „hranú verziu“ tejto rozprávky však nevyšiel podľa predstáv, lebo práve vďaka dokonalej animácii sa vytratila väčšina emócií.

To však nič nezmenilo na to, že sme sa dočkali skutočne kvalitného soundtracku, ktorý si pod patronát zobrala samotná Beyoncé. V spolupráci s ďalšími veľkými menami pripravila viacero hitov, z ktorých mnohé vyšli von aj v sprievode vizuálov. A aj skladba „Brown Skin Girl“ si vyslúžila svoj filmový videoklip, ktorý stojí za tvoje zhliadnutie! Jedná sa o aktuálnu záležitosť, ktorá však za krátky čas stihla nabrať niekoľko miliónov views. Speváčka opisuje krásu černošských žien a spoločnosť jej robia mená ako Blue Ivy, SAINt JHN či WizKid.

⇒ Hudbu z filmu LEVÍ KRÁĽ nájdeš na našom shope ⇐

Komentáre

Odporúčame