NewsHIP-HOP

Pater označil Mega M-a a Franta za potkanov. Čo je vo veci?

(DISCLAIMER: Nestaviame sa na žiadnu stranu, tento článok slúži čisto na informovanie o celej situácii.)

Včera (21.8.) vydal člen niekdajšej crew MPP Pater na svoj YouTube kanál nové video. Nebolo by to nič nezvyčajné, ak by sa však namiesto nového tracku nejednalo o vyjadrenie. V niekoľkých minútach rozpovedal svoj názor na bývalých kolegov a kamarátov Franta a Mega M. Je jasné, že voči chalanom nezachováva žiadnu sympatiu a vytiahol na nich údajne staré aj nové veci. Ako sa k tomu stavajú oni?

Plus Pater pridal aj ešte posledné vyjadrenie pod videom: „A týmto videom len chcem povedať, že nie sú tí, za ktorých ich považujete. Nič nie je pravda ako sa prezentujú, sú to proste fejkeri . Keby som chcel, dotiahnem do tohto videa toľko ľudí, že by ste nechápali. Povedali by vám o nich iba pravdu, akí sú oje*ávači a ako využili každého koho sa len dalo. Týmto sme si Quitt. Názor si urobte sami, ja len dávam veci na pravú mieru.“

Dnes sa k celej veci obšírne vyjadril aj Mega M a poskytol svoj pohľad na vec. Na Frantovo rozsiahle vyjadrenie sa stále čaká. Doposiaľ sa všetkým obvineniam vysmieva a nerobí si z nich ťažkú hlavu.

O všetkých updatoch ťa budeme informovať…

Komentáre

Odporúčame