KLIPSK/CZPOP

Kristína Tran prichádza s tanečnou novinkou „Čo to dá“

„Čo to dá“ je prvý singel z pripravovaného albumu speváčky Kristíny Tran. Po dlhšom čase nám speváčka priniesla tanečnú a dynamickú pieseň, ktorá Vás rozhýbe. Sleduj videoklip k tejto veselej novinke, kde speváčka spojila ženskú energiu a vnímavosť, ktorá vo výsledku s tanečnou hudbou poukazuje na hravosť každodenného života. V klipe sa objaví aj známa yogínka Vanda, ktorá si zahrala na úvod prepracovanú a vystresovanú ženu. „Pesnička ma chytila hneď na prvé počutie, je melodická, letná a pozitívna. Text je úžasne nápaditý! Celková atmosféra natáčacích dní bola tak prirodzená a veselá, že by som pokojne takto nakrúcala aj rok v kuse!“ prezrádza Vanda.

„Ideou pesničky aj klipu je fakt, že každý má občas deň blbec alebo sa ocitne v práci, ktorá ho nebaví alebo je psychicky náročná, a preto treba vedieť oddychovať a ventilovať,“

hovorí Kristína. Pre samotnú speváčku je dobrá forma ventilu yóga či tanec.

Na tejto skladbe spolupracovala Kristína s klaviristom a hudobným producentom Matejom Miklošom, ktorým sa skrížili cesty po dobrých štyroch rokoch. Po dokončení skladby „Čo to dá“ sa hudobníci dohodli, že spolu spravia aj celé EP. O choreografiu sa postarali dievčatá z Love Dance School. Kameru, strih a postprodukciu mala na starosti režisérka Enejdiej, ktorá sa tiež vyjadrila ku spolupráci s Kristínou:

„Pesnička je veľmi chytľavá a natočiť k nej klip bola radosť.“

Kristína na záver aj prezradila, čomu by sa chcela viac venovať:

„Rada by som sa rozvíjala aj v písaní scenárov a réžii vlastných videoklipov ako som
mala možnosť aj pri tejto skladbe.“

 

Komentáre

Odporúčame