Playlisty

Hudba, ktorá hýbe svetom. Počúvaš Billie Eilish alebo Tekashiho?

⇓ Aktuálne TRENDY z domova i zo sveta na jednom mieste ⇓

⇑ Daj nám svoj FOLLOW a počúvaj updaty medzi prvými ⇑

Aká hudba hýbe svetom? Nuž pripravili sme pre teba naozaj rozsiahly výber tých najnovších skladieb z domu či zo sveta, ktoré sa momentálne pohybujú na prvých priečkach počúvanosti. Nechýba mainstreamový pop, poriadne rapové bangre, či domáca tvorba.

Vybral som pre teba niekoľko ukážok, čo ti môžu navodiť celkovú atmosféru tohoto playlistu, ktorý sleduje už viac ako 11 000 ľudí! Za svetový pop tu máme mladučkú megastar Billie Eilish. Táto dievčina ľúbi vydávať hit za hitom, čo najnovšie dokázala aj svojou čerstvou novinkou „My Future“. Ide o speváčkin prvý track od soundtracku k úspešnej bondovke No Time To Die, ku ktorej nahrala titulnú pieseň. Páči sa ti k tomu takýto animovaný klip?

Je to tak, Tekashi 6ix9ine je už pár dní vonku zo svojho domáceho väzenia. A ako malú „oslavu“ pustil von svoj nový singel aj spoločne s videoklipom, ktorý zase raz búra rebríčky počúvanosti. Vec „Punani“ si teda právom zaslúži miesto v našich trendoch, pretože tie trendy dúhový raper doslova ničí…

Čo sa týka aktuálnych albumov, netreba nám odchádzať zo Slovenska veľmi ďaleko. U našich bratov Čechov sa totiž aktuálne urodil nový projekt od hráča zo stajne Milion+. Konex si na svoje konto pripísal svoj nový album VOILÀ. Jeho titulný track šľape ako ozajstná raketa, preto ho nájdeš aj na našom Spotify!

Pri tej aktuálnej albumovej tvorby, u nás doma sa rodí niečo naozaj špeciálne. Po rokoch sa totiž spojili opäť dohromady chalani zo skupiny Moja Reč. Čoskoro nás čaká vydanie ich comebackového albumu ZASE DOMA, ktorý nedávno odpromovali počas spustenia predpredaja aj svojím novým trackom „Trillion“. Spoločne s albumom sme sa od nich dočkali aj masívnej vlny nového merchu a ty už iste veľmi dobre tušíš, že kde tieto krásne veci nájdeš…

⇒Albumy aj merch si vieš objednať na TOMTO LINKU⇐

⇓ Klikni na banner a daj nám svoj FOLLOW, nech sa o všetkých novinkách dozvieš medzi prvými ⇓

Komentáre

Odporúčame