SK/CZSvetNewsEDM

Robert Burian a jeho remix na skladbu – „The Time Is Now“

Keď sa povie meno Robert Burian, prvé čo Vás napadne je zrejme pieseň „Žijeme len raz“ na ktorej spolupracoval s Egom. No tento interpret sa nikdy nevenoval len domácej scéne a snažil sa presadiť aj v zahraničí. Podarilo sa mu dosiahnuť obrovský úspech a stal sa jediným Slovákom ktorý vydáva hudbu cez populárne Spinnin‘ Records. Do portfólia tohto vydavateľstva patria známe mená ako Avicii, Milk Inc., Armand Van Helden či Alegria.

No nie je to prvý krát čo Burian spolupracuje s vyššie menovaným vydavateľstvom. Pred desiatimi rokmi zverejnil na Spinnin‘ Records niekoľko singlov, ktoré vydal pod pseudonymom Robbie Buri. Táto jeho značka dodnes patrí v oblasti svetovej elektronickej hudby k tým najrešpektovanejším. Spolupráca so Spinnin‘ Records je jedným z najčastejších snov productentov elektronickej tanečnej hudby po celom svete, a práve Burianovi sa tento sen splnil.

„Každý z nás má sny, ciele a snaží sa o to, aby sa mu splnili. Ja to mám tak, že keď dosiahnem jeden cieľ, dám si ďalší. Mal som cieľ doma, dosiahol som ho. Mal som cieľ vo svete, dosiahol som ho. No snívať neprestanem nikdy,“

hovorí Robert Burian k jeho úspechu.

„Som úprimne šťastný, že po desiatich rokoch som späť na Spinnin’ Records a úprimne ďakujem za túto novú šancu ukázať svetu svoju tvorbu.“

Jeho tvorba, ktorú radí do štýlu deep house, vychádza posledných 5 rokov oficiálne pod švajčiarskym vydavateľstvom Enormous Tunes. Aj vďaka tomu si jeho tvorbu všimol producent EDX, ktorého skladbu „The Time Is Now“ zremixoval. K tracku sa vyjadril aj samotný EDX a hovorí:

„Milujem funky smerovanie, ktoré Robert dal skladbe The Time Is Now. Funguje to úplne skvele.”

⇓ Tento track počúvaj aj v našom Spotify playliste. Daj nám svoj FOLLOW a sleduj ďalšie updaty ⇓

Komentáre

Odporúčame