KLIPSvetNewsHIP-HOP

Juicy J oznámil nový album s Wiz Khalifom, Megan Thee Stallion, A$AP Rockym a ďalšími

Kultový raper Juicy J z legendárnych Three 6 Mafia, zdieľal na YouTube perfektný mini-film/videoklip nového songu „GAH DAMN HIGH“. Vo videu nájdeme rapera zavretého počas karantény vo svojej vile, kde maľuje, upratuje, varí a necháva si poslať obrovskú zásielku marihuany.

Vo videoklipe nájdeme aj Wiz Khalifu, ku ktorému sa do domu nedostal natáčací štáb, tak ho snímal cez okno z dvora. Vo videu je aj hip-hopový moderátor Adam22 (No Jumper) so svojou frajerkou Lena The Plug – známou na Instagrame.

Juicy J vydá 14. októbra nový album The Hustle Continues a objavia sa na ňom niektoré, z najväčších raperov súčasnosti ako Lil Baby, Megan Thee Stallion, A$AP Rocky, Logic, 2 Chainz, Conway the Machine, Ty Dolla $ign, Rico Nasty, Jay Rock, Young Dolph, či Project Pat. Album vyjde na labeli eOne a Juicy J bude vlastniť 100% masterov z hudby. To znamená, že ak hudbu z projektu odkúpi a použije reklama, televízia, alebo iná tretia strana, zisk pôjde raperovi, nie labelu.

Šéf vydavateľstva Alan Grunblatt má už dlhú spoločnú históriu s raperom. „Alan dal Three 6 Mafia prvý deal, veril vo mňa vtedy a verí vo mňa ako umelca, rapera a producenta aj dnes,“ Juicy J prehlásil vo vyjadrení.

S Wiz Khalifom už Juicy J spolupracoval v roku 2017 na trapovom bangri „Cell Ready“.

⇓ Tento track počúvaj aj v našom Spotify playliste. Daj nám svoj FOLLOW a sleduj ďalšie updaty ⇓

Komentáre

Odporúčame