HIP-HOPPlaylisty

Návrat Mojej Reči, ale aj novinka od Mega M. Čo všetko nájdeš na našom Spotify?

⇓ Najnovšie tracky domácej rapovej scény nájdeš v našom playliste ⇓

⇑ Daj nám svoj FOLLOW a už ani tebe neuniknú žiadne ďalšie updaty ⇑

Posledné dni boli pre domáci rap zase raz veľmi plodné a pestré. Okrem toho, že Konex si chystá svoj nový projekt, ktorý promuje novinkou „Voila“, tak sa urodili aj ďalšie záležitosti. Ich výber sme pre teba tradične zaradili do nášho SK/CZ HIP-HOP playlistu na službe Spotify, kde nájdeš aj nasledovné novinky…

Mega M má za sebou obdobie, kedy sa novým trackom pripomenul len z času na čas. V roku 2019 sme sa dočkali jeho spoločného albumu CAVIÁR&PRÚSER s Frantom a obaja chalani by podľa informácií mali pracovať v tejto dobe na svojich sólových projektoch. Franto mal svoj album vydávať ešte na jar, ale korona mu plány prekazila. Ako to je s albumom od Mega M, sa snáď dozvieme poriadne už čoskoro. Do tej doby si vypočuj jeho track „Možno“, ktorý mnohí považujú za jednu z jeho najlepších vecí doposiaľ.

Tak toto nás nehorázne potešilo! Keď Moja Reč ohlásila, že sa dala späť dohromady a rovno s tým chalani oznámili aj nový album, všetci sme sa poddali nadšeniu. Po troch rokoch, odkedy sa rozpadli, tu teraz máme už tretí track v poradí z chystanej štúdiovky ZASEDOMA. Jej predpredaj aj s naozaj rozsiahlym výberom nového merchu beží aktuálne na našom shope, takže to určite nepremeškaj. Kým album dorazí, tak máme tu veľmi silný track „Trillion“, ktorý aktuálne nájdeš na prvom mieste nášho Spotify playlistu!

Z YouTubera na rapera spravil trochu kontroverznú premenu okrem iných aj český EARTH. Tento mladý chalan kedysi známy ako DenisTV dnes tvorí hudbu naozaj špecifickej atmosféry. Okrem super barov a všetkého, čo k tomu patrí však aj jeho klipy stoja za to, čo dokázal aj so svojou najnovšou záležitosťou. Track „Napořád“ je zase raz veľkou výpoveďou a podľa jeho vlastných slov je to zatiaľ jeho najosobnejšia skladba. Ako to cítiš ty?

⇓ Klikni na banner a daj nám svoj FOLLOW, nech ti už neujdú žiadne rapové novinky ⇓

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame