HIP-HOPPlaylisty

Nakopni sa pri cvičení. Zdvíhaj šialene ťažké váhy s naším playlistom

⇓ Nalaď sa pri cvičení či kardiu aj ty našou hip-hopovou muzikou ⇓

⇑ Daj nám svoj FOLLOW aj ty a už ti žiadne updaty nikdy neujdú ⇑

Popri zahraničí aj kvalitná domáca tvorba

Náš exkluzívny workout playlist sme ti zdieľali už pred časom. Tentoraz ho však budeme pravidelne dopĺňať o nové pecky, aby ste mali vždy možnosť pri cvičení či inom športe počúvať novú hudbu, ktorá pomôže v lepšom výkone. Netreba teda čakať žiadne spevy, či nežné melódie. Tvrdý rap, tvrdé riadky a tvrdá hudba. To všetko sme zatiaľ vo veľkom presadili najmä zahraničnou tvorbou, ale aktuálne sme ju doplnili aj o zopár trackov z prostredia československého rapu. Čo všetko tam teda nájdeme?

Singel „Ťežký váhy“ od Cavaliera a Bena Cristovaa z roku 2014 rozhodne nemohol chýbať. Ide o jednu z najviac motivujúcich skladieb k tomu, aby sme v posilkách vedeli zamakať ešte o čosi tvrdšie. 

Kali je dobre známy zo svojho Instagramu, že veľa času venuje práve cvičeniu. Kto ho v posilke stretol, vie o tom, že často pri tom aj on sám počúva dobrú muziku. V jeho tvorbe však nájdeme aj práve tracky, ktoré si v tej posilke môžeme pustiť aj my sami. Ktoré songy od Kaliho by ste okrem tejto spolupráce s Marpom chceli počuť?

Pri prvej ukážke sme spomínali Cavaliera a Bena Cristovaa. Ku obom chalanom sa ešte raz vrátime, pretože v tom čase spolupracovali vo veľkom. Výsledkom je aj silná skladba „Nemůžu si dovolit“ s produkciou rovnako od Jana Sokolowskeho, ktorú tak ako prvú zmieňovanú vec nájdeš na našom Spotify.

Na začiatku sme písali hlavne to, že rapová hudba v našom workout playliste musí byť istým spôsobom tvrdá. A kde inde by sme mali mali hladať tvrdosť a striktný rap, ak nie u Separa? Samozrejme z jeho tvorby do tejto kategórie spadá plejáda vecí, ale ako peak toho celého sme si vybrali jednu z jeho posledných skladieb – „Odje*em strop“. Tak lebo povedzme si úprimne… ak sa naladíš do poriadneho beast modu, môže sa stať v dôsledku miesenia železa naozaj čokoľvek, či nie?

⇓ Klikni na banner a daj nám svoj FOLLOW aj ty a už ti žiadne updaty nikdy neujdú ⇓

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame