NewsHIP-HOP

Kim po prvýkrát verejne hovorila o Kanyeho bipolárnej poruche, on sa jej ospravedlňuje

Kanye West zažíva momentálne veľký mediálny hype okolo svojej osoby. Či už ide o prezidentskú kandidatúru (už stihol aj prvý divný meeting s voličmi, kde sa rozplakal), teasuje nový album DONDA a teraz do toho všetkého ešte nezhody cez Twitter s manželkou Kim Kardashian West.

Kim verejne po prvýkrát komentovala raperovu bipolárnu poruchu. V tweete ho označila za „briliantnú, no komplikovanú osobu“.

Svojim 180 miliónom followerov odkázala „Ako mnohí viete, Kanye má bipolárnu poruchu. Každý, kto má túto poruchu, alebo jeho milovaný, vie ako úžasne komplikované a bolestivé to je pochopiť.“

Kanye najprv v už zmazaných vyjadreniach na Twitteri hovoril, že odvtedy ako sa Kim stretla s Meek Millom v roku 2018, sa pokúša s Kim rozviesť už roky. Neskôr však postol Tweet s Justinom Bieberom, po ktorom prišlo konečne aj ospravedlnenie pre Kim. Kanye aktuálne trávi dni na svojom ranči vo Wyomingu.

Ďalej Kim poprosila médiá a verejnosť aby im vyjadrili súcit a empatiu, ktoré potrebujú, aby sa cez situáciu mohli dostať. Ďakuje zároveň tým, ktorí prejavili obavy o Kanyeho zdravie a pre porozumenie.

Kanye stihol taktiež zdieľať cover albumu DONDA (ak sa ho ešte na poslednú chvíľu nezmení).

Komentáre

Odporúčame