KLIPSK/CZHIP-HOP

Tomáš Hafner a The Grand Buffet parodujú politickú scénu, pozri si nový klip „Bože, božee“

The Grand Buffet, projekt Petra Lipu ml., a Tomáša Hafnera predstavili nevídaný videoklip k piesni „Bože, božee.“ Duo v ňom paroduje diskusnú politickú reláciu. Pozor, o politiku v novinke nejde! Kreatívni hudobníci prostredníctvom skladby a klipu vyjadrujú pretlak informácií a dezinformácií, ktorými je verejnosť hojne zásobovaná.

The Grand Buffet & Hafner vypustili do sveta svoj nový videoklip k singlu Bože, božee. Spolupráca dvoch svojských umelcov, Petra Lipu ml. a Tomáša Hafnera, však začala už pred rokom.

„Na jar minulého roka som Tomina zavolal ako hosťa na koncerty do môjho projektu The Grand Buffet. Spolu sme zahrali viacero koncertov a postupne sa začali vynárať nové nápady, ktoré sme v štúdiu nahrali, popri tom sa rozprávali o živote a pohrávali sme sa s rôznymi nápadmi a v decembri bola pieseň na svete,“

– priblížil Peter Lipa ml., zrod spolupráce.

Hudobnú stránku skladby má na svedomí práve on. Pieseň zložil, naspieval, na starosti mal aj mix a produkciu. O text sa postaral parťák, Tomáš Hafner. „Tomino je obrovský recesista a mne sa to veľmi páči. V pesničke je jeho textársky a môj hudobný prístup prirodzený a to som presne hľadal..“ dodáva Lipa ml.

__

ZDROJ: Janka Marczellová

⇓ Aj skladbu „Bože božee“ nájdeš v našom playliste domácej rapovej scény ⇓

Komentáre

Odporúčame