KLIPSK/CZFUNKPOP

Nová slovenská speváčka LUCI posiela video na funkový track „Míľniky istoty“

Do redakcie nám prišla novinka od speváčky Luci. Ide o príjemný track s uvoľnenou atmosférou. Začiatkom roka vydala LUCI (vlastným menom Lucia Ščigulinská) svoj debutový singel s názvom „Sama sebou“. Pieseň s nápaditým textom si našla svoju cestu k fanúšikom a do svojho playlistu ju zaradilo aj Rádio Slovensko.

Novinka s názvom „Míľniky istoty“ je v poradí druhým singlom, v ktorom sa speváčka snaží opísať strach zo životných rozhodnutí.

“Chcela som napísať pieseň o tom, že obavy z nových vecí nám bránia v ceste za svojimi snami. Zvyčajne si potom vyberáme tú ľahšiu a bezpečnejšiu cestu.”

„Pieseň hovorí o vnútornom boji človeka, ktorému strach bráni vykročiť tým správnym smerom. Dúfam, že sa bude páčiť,“ odkazuje speváčka pod videom na YouTube.

Podobne ako v prvej piesni, aj teraz sa LUCI postarala o hudobnú aj textovú zložku.

“Vždy tvorím hudbu aj text. Po mojom prvotnom spracovaní ďalej pracujeme s producentom Andrejom Hruškom (Celeste Buckingham, Lucie Bílá, Majk Spirit), ktorý mi ju pomáha dotvárať a dáva jej výsledný zvuk.”

Okrem tejto dvojice sa na piesni podieľali aj muzikanti Michal Šelep (Peter Lipa, Katarína Máliková, Zuzana Mikulcová), ktorý nahral basovú gitaru a klávesy nahral Matej “Maxo” Mikloš (Tereza Mašková, Lucie Bílá, Veronika Strapková).

Komentáre

Odporúčame