KLIPSK/CZPOP

Emma Drobná zažíva štastné obdobie, pozri si jej nový klip „Yeah Baby!“

Niekdajšia víťazka SuperStar EMMA DROBNÁ momentálne prežíva šťastné a krásne obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade novej piesne.

Zo skladby „Yeah Baby!“ je cítiť uvoľnenosť a pohodovú atmosféru, svieži singel má všetky predpoklady stať sa letným hitom! Ide už o druhú skladbu z pripravovaného albumu (po skladbe „Demons“), ktorého vydanie je avizované na september tohto roku.

Režisérom klipu je Boyo Dohnal a producentsky sa na ňom podieľala produkčná agentúra Cookie films v zastúpení Petra Hledíka. Natáčalo sa v lokalitách okolo rakúskej dedinky Kittsee, v Bratislave a na Záhorí pri Lábe, Zohore a Vysokej pri Morave.

„Taká dobrá nálada, akú je vidieť z videa, bola aj počas celého natáčania. Emma je nádherná žena a veľmi fotogenická na kameru, čo nám uľahčilo prácu a tým sa samotný klip a pieseň dokáže skvele predať publiku,“

– povedal Boyo Dohnal k natáčaniu a dodal: „Je to môj druhý klip (po „Demons“), ktorý som robil s Emmou a bol som nadmieru spokojný. Nakoniec posúďte sami, myslím, že sa nám to veľmi podarilo, z klipu cítiť sviežu letnú atmosféru. A musím určite vyzdvihnúť aj výbornú prácu kameramana Lukáša Terena.“

Unikátne a luxusné auto Cadillac Eldorado z roku 1963, v ktorom sa takmer celý dej odohrával, zapožičali Laco & Alan Hesekovci, vášniví nadšenci veteránov. V záberoch sa objavuje aj známy raper a herec (TV seriál Nový život) Marko Damian.

⇓ Skladbu „Yeah Baby“ si vieš vypočuť aj v našom playliste slovenskej popmusic ⇓

Komentáre

Odporúčame