Playlisty

Užívaš si leto a chýba ti k tomu dobrá hudba? Nalaď sa s naším letným playlistom

⇓ Tie najlepšie domáce aj zahraničné songy ⇓ … pre toto leto nájdeš v našom playliste 

⇑ Daj nám svoj FOLLOW ⇑  … a všetky updaty sa dozvieš medzi prvými!

Aktuálne slovenské hity

Čo v tomto playliste vlastne môžeš čakať za muziku? Aktuálne máme pre teba nachystaných viac než 50 sviežich trackov nielen z prostredia Slovenska. Celé to otvorí aktuálny hit Dominiky Mirgovej, na ktorom spolupracovala s ďalšími silnými menami. Na feate sa totiž predstavila obľúbená dvojica Čis T a Mišo Biely. Produkčne sa o túto horúcu letnú záležitosť postaral starý známy ADiss a vec má aj vydarený videoklip.

Okrem domácej scény aj zahraničie

Ako sme však spomínali vyššie, veľa priestoru dostalo aj zahraničie. Jedným z najvychytenejších interprétov so zámoria je aj anglická speváčka Dua Lipa, ktorá je doslova majsterkou v tvorbe chytľavých hitovíc. V našom playliste nájdeš napríklad jeden z jej stále aktuálnych hitov „Break my heart“.

Horúce songy

Samozrejme nemusíš očakávať len songy vydané v posledných týždňoch aj mesiacov. Máme pre teba aj overené skladby rokov minulých. Napríklad minuloročná skladba „Bam bam“ od speváčky Ronie, kde sa na feate predstavil Majk Spirit chýbať určite nemohla, čo povieš?

Jemná posýpka z rapu

Pri Majkovi Spiritovi ešte chvíľku ostaneme. Speezy má totiž spolu s Grimom na svedomí svoj čerstvý album 4RTIST, na ktorom sme našli aj extrémne letnú vec s názvom „Lambada“. Nie je šanca, že si do tohto beatu nebude kývať hlavou. Okrem tejto veci však u nás nájdeš aj takisto letnú záležitosť „Surf“.

Aj trochu latina

Svoje silné zastúpenie v našom playliste pre leto 2020 nemohlo chýbať ani nejaké to latino. A keďže v poslednej dobe sa americká kapela Black Eyed Peas preformátovala z hip-hopu na latino vibe. Na konte majú tiež svoj nedávny album s názvom TRANSLATION, ktorý je samozrejme dostupný na našom shope. Za nás ide skutočne o veľmi príjemnú zmenu a netreba ju ľutovať!

⇓ Klikni na banner a počúvaj náš letný playlist aj ty. Daj nám svoj FOLLOW a všetky updaty počúvaj medzi prvými ⇓

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

Komentáre

Odporúčame