NewsHIP-HOP

Anjeli v plavkách, spievajúce slnko. Peso1M vydáva svoj letný singel

Anjeli v plavkách, spievajúce slnko a plameniaky padajúce z oblohy. Aj takéto úlety nájdete v novom videoklipe k letnému songu VODA od Peso1M & Nathael. Peso1M vydáva animovaný videoklip natočený na greenscreene (zelenom plátne) k letnej skladbe s názvom VODA z jeho albumu VÍZIA. Skladba Voda má nepochybne príjemnú letnú atmosféru aj vďaka hudobnej produkcii o ktorú sa postaral známy producent HOODINI.

Peso1M tento letný song napísal spoločne s jeho kolegom Nathaelom Lucianom a refrén “Voda volá ma a slnko svieti…” vznikol počas toho ako chalani improvizovali v štúdiu. Výrobu videoklipu zastrešila produkcia Film s.r.o., pričom sa o celú postprodukciu postaral práve samotný Peso1M.

“S Nathaelom tvoríme hudbu prakticky nonstop, no keď sme spravili tento song tak som vedel, že na tom treba zamakať. Hecli sme sa a podarilo sa nám song dostať na môj debutový album (VÍZIA), za čo som mega rád, no stále nám k tomu chýbal vizuál. Keď som zavrel oči pri počúvaní songu VODA, tak som videl animovaný klip. Následne sme dali brainstorming s kamošmi, kde všetci prispeli nápadmi a naplánovali sme rýchle točenie na zelenom plátne, ktoré sme si extrémne užívali. Verím že sa nám podarilo pretaviť náš dobrý vibe do tohto videjka, ktorým Vám snáď spríjemníme deň.“ Peso1M

⇓ Aj túto skladbu nájdeš v našom letnom playliste. Klikni a daj nám svoj FOLLOW ⇓

Komentáre

Odporúčame