Rozhovory

Pravda o rapovej kariére Olivera Oswalda v novom Automate

Z YouTuberov raperi za 24 hodín. Čo si to Tomy vymyslel?

Čím ďalej tým väčšie hroty. Asi tak si vieme v krátkosti veľmi výstižne zhrnúť definíciu našej obľúbenej internetovej show AUTOMAT. Aktuálne sa toho z moderátorského (šoférskeho) kresla ujal Tomy Kotty, ktorý si volá stále zaujímavých hostí. A čo si budeme hovoriť… zvykne si pre nich vymyslieť naozaj kopu šialeností. Popri tom, ako si zo svojimi hudobnými aj nehudobnými hosťami spieva známe songy, im vždy vymyslí aj špeciálny program.

Najnovšie si do nášho auta pozval dvojicu Sketch Bros. Známi a obľúbení youtuberi v zložení Samuela Procházku a Olivera Oswalda ale nečakali, že z nich Tomy urobí raperov. Ešte v ten deň, prakticky na mieste.

Celý týždeň sme vás spolu s nimi naťahovali až do tohoto momentu, kedy mal vyjsť Oliverov debutový rapový album. Táto info kolovala médiami naozaj vo veľkom rozsahu, ale nebola až tak veľmi nepravdivá. Nejaký ten hudobný počin z toho celého totiž nakoniec vzišiel.

Dnes totiž zároveň s Automatom vyšiel od dvojice Sketch Bros aj rapový singel s názvom „Bolo to super“. Produkčne sa o túto chytľavú vec postaral Grizzly a track dostal aj svoj vydarený videoklip. 

Ako to celé vlastne dopadlo?

Vo výsledku sa chalanom podarila naozaj extrémne chytľavá záležitosť. Videoklip je dostupný už na kanály Sketch Bros a celé „sociálny experiment“ je tak vlastne na konci. Reakcie ľudí boli všelijaké, ale v podstate sa dali očakávať. Práve to, že táto doba umožňuje venovať sa hudbe prakticky komukoľvek, neprinieslo zo strany ľudí ani tak podporu, ako znechutenie. S Automatom ti tak okrem zábavy, pesničiek a uletených nápadov prinášame aj nejakú tú hlbšiu hodnotu.

Sleduj celé video až do konca, kde nájdeš aj zábery toho, ako vlastne vznikal cover… čo všetko bolo za propagáciou… a pocity oboch chalanov z tohoto celého bláznivého projektu. Zanechaj nám svoj odkaz v komentároch a ak chceš vidieť viac takýchto bláznovstiev, píš nám do komentárov. Tešíme sa na teba pri ďalších dieloch!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame