ČlánkyROCK

Vyše 7 hodín poriadneho rocku! Uži si svetové či domáce hity na jednom mieste

Medzi našimi čitateľmi a fanúšikmi sa stále nájde veľa zástancov poctivej rockovej muziky. Napriek tomu, že pomedzi mladou generáciou naďalej v obľúbenosti vyhrávajú rapové skladby, na klasické rockové vypaľovačky nie je nikdy zle si zaspomínať. Ste pripravení ochutnať náš špeciálny výber? Čítajte ďalej!

⇓ Slovenský aj zahraničný rock ⇓ … nájdeš aj v našom playliste tých najlepších hitov

⇑ Daj nám svoj FOLLOW ⇑ … a o ďalšej zásobe rockových hitov sa dozvieš medzi prvými

Notoricky známe skladby

Určite sa môžeš tešiť na samé veľké mená rockovej muziky. Popri Nirvane, Red Hot Chilli Peppers, KISS alebo kapele Metallica ťa budú baviť aj také legendy ako Marylin Manson, Queen či Alice Cooper. Dali sme si záležať, aby sa v našom 7-hodinovom rockovom playliste ocitlo čo najviac klasických hitov, ktoré budeme postupne stále viac dopĺňať, nech tam časom nájdeš naozaj všetko.

Na Slovákov a Čechov sme nezabudli

Keďže náš rockový playlist sme vyskladali zo zmiešaných zahraničných a slovenských skladieb, nebudú v tom chýbať ani legendárne hity od Elánu. Za susednú Českú Republiku tu majú zastúpenie napríklad skladby od Olympicu alebo takisto legendárnej kapely menom Lucie. Akú domácu skupinu by ste tu radi videli nabudúce? Podeľte sa v komentároch!

Epické megahity

Hoci švédska kapela Sabaton patrí skôr už ku metalistom, zopár ich skladieb sme do nášho rockového playlistu predsa zaradili. Nech ti sú ich najväčšie hity posledných rokov inšpiráciou k tomu, že onedlho ti prinesieme na našom Spotify aj čisto metalový playlist! Do tej doby sa však nechaj unášať týmito emóciami…

Mladšia generácia

Okrem dobre známych kapiel, ktoré sú na scéne známe už celé desiatky rokov, sme nemohli zabudnúť aj na tú mladšiu generáciu. Za ich zástupcov sme vybrali napríklad kapelu Paramore z Tennessee. Chalani si svojou sympatickou frontmankou nám už doposiaľ priniesli niekoľko známych vecí, ktorých výber nájdeš aj v samotnom zozname. Ideš si skôr tú starú alebo takúto „novú“ školu?

⇓ Daj svoj FOLLOW na náš playlist ⇓ … v ktorom ťa čaká celých 100 skladieb a viac než 7 hodín poriadnej hudby …

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame