ČlánkyHIP-HOP

Rakety sú jak pizza, Ego sa zahráva s trollmi a Zayo má v ústach diamanty (PLAYLIST)

Ruka Hore ťa zase raz bude pravidelne zásobovať novými dávkami hudby cez náš oficiálny Spotify účet. Chystáme pre teba nadupané playlisty ku rôznym aktivitám. Môžeš sa teda tešiť na playlist k cvičeniu vo fitku (či už máš rád/rada rap alebo rock), na zásobu trackov k poriadnej žúrke alebo aj zbierku pesničiek pre naozajstných rockerov.

Dnes by sme ti radi predstavili náš playlist tých aktuálne najvychytenejších rapových skladieb z prostredia slovenskej a českej rapovej scény.

⇑ Daj svoj FOLLOW na náš playlist ⇑ … a buď medzi prvými, kto bude počuť všetky updaty.

Čo si v playliste CZ/SK RAP budeš vlastne môcť vypočuť?

Desiatky a desiatky skladieb. Nielen tie aktuálne najhorúcejšie tracky, ale zároveň najväčšie bomby posledných týždňov. Uplynulá jar a začiatok leta nám priniesli kvalitné albumy Čiech i Slovenska. Okrem nich ale povychádzali aj samostatné tracky, ktoré sú takou predzvesťou chystaných projektov. Skvelým príkladom je nečakaná spolupráca jedného z najväčších mien new wave. Frayer Flexking si na svoju vec „Rakety jak pizza“ pozval samotného Rytmusa. Track dostal aj svoj vydarený videoklip a svoje miesto v TOP3 si u nás rozhodne zaslúžil.

Jednou z noviniek, ktorú priniesli posledné dni, je nová sólo záležitosť od Zaya. Člen Haha Crew si do klipu veci „Úsmev“ pozval aj kolegov z labelu ako Gleba, Yakshu, či Sameya. V aktuálne horúcom počasí nám Zayo uvaril videoklip, kde chilluje na nafukovačke v bazéne, užíva si poriadnu párty… proste všetko, čo by sme od poriadneho leta určite prijali viacerí!

V rámci vecí, ktoré hlásajú blížiaci sa album, patrí aj „Trollin“ od Ega. Člen Kontrafaktu znenazdajky spustil predpredaj svojho druhého sólového projektu s epickým názvom EGOTRON. Ten podľa všetkých doteraz počutých ukážok prinesie zase raz nové definície, iný pohľad na rapovú hudbu a samozrejme poriadnu nálož dobrých skladieb. Čoskoro v našom playliste môžeš čakať napríklad aj ďalší track z albumu s názvom „Doug Demuro“!

⇒ Predpredaj albumu EGOTRON je stále spustený na našom shope ⇐

⇓ Daj svoj FOLLOW na náš playlist ⇓ … a buď medzi prvými, kto bude počuť všetky updaty.

 

AUTOR: @stanley_fantasyart

COVER: @matuszetak

Komentáre

Odporúčame