NewsČlánkyHIP-HOP

Westside Gunn vydáva nový album Flygod Is An Awesome God 2

Raper z Buffala, Westside Gunn z Griselda Records vydal nový album Flygod Is An Awesome God 2. Ide o tematické pokračovanie prvého Flygod Is An Awesome God, ktorý vyšiel minulý rok. Nový projekt vydáva raper, ktorého zapísal Eminem či Jay-Z, len tri mesiace po úspešnom počine Pray for Paris.

Na albume nájdeš 14 skladieb a podieľali sa na ňom umelci ako Sadhugold, Chuck Inglish, JR Swiftz, či dvorní Benny the Butcher, Boldy James, producent Daringer a ďalší.

Westside Gunn na sociálnych sieťach spomenul, že v roku 2020 chce vydať 3 plnohodnotné albumy. Takže ešte si počkajme na ôsme vydanie kontroverznej mixtapovej série Hitler Wears Hermes (spinoff názvu „Devil Wears Prada“).

Griselda Records je prvým labelom, ktorý dostal co-sign s Eminemovým Shady Records. Neskôr po uznaní ďalšieho hip-hopového veterána Ghostface Killah, či tracku s DJ Premierom, zapísal do labelu Benny, The Butchera a Westside Gunna aj samotný Jay-Z. Túto skupinu raperov z Buffala jednoducho milujú OGs hip-hopu. Skutočne, Griselda vytvára aktuálne asi najlepší čerstvý rap, ktorý odkazuje na samplované beaty a old-school éru rapovania.

Komentáre

Odporúčame