KLIPSK/CZNewsPOP

„Nemám záujem“, odkazuje Vebi v jej novej skladbe

Veronika Krúpa Nízlová prichádza so svojou druhou skladbou „Nemám záujem“. Autorská skladba Vebi (umelecké meno pre sólovú dráhu speváčky) vznikla ešte koncom minulého roka a videoklip sa nakrúcal začiatkom júna. V klipe okrem speváčky účinkujú aj tanečníčky
zo skupiny Ladylicious.

“Skladba ‘Nemám záujem’ je o každej žene, ktorá sa neustále vracia do nefunkčného vzťahu. Je v nás, ženách, veľký kus romantiky a často krát uveríme, že to s nami druhá strana myslí dobre a tentokrát to bude iné. Žena by mala mať silu bojovať o svoje šťastie a dávať ho na prvé miesto. Nemali by sme sa meniť podľa toho, ako si to praje niekto iný a prispôsobovať sa viac, ako je nám to príjemné,”

hovorí Vebi o svojej skladbe.

Jednoznačnosť ženského rozhodnutia podtrhuje aj voľba farieb outfitov vo videoklipe. Hoci v minulosti sa diváci videoklipov dvojice TWiiNS často krát stretávali s farebným a provokatívnym oblečením, tentokrát sú Vebi a tanečníčky Ladylicious odeté v čiernej a bielej farbe. Tieto farby zdôrazňujú jednoznačnosť vyjadrenia “Nemám záujem”.

“Keď žena povie, že ‘nemá záujem’, tak je to rozhodnutie, ktoré by muži mali rešpektovať. Ženy zvyknú dať veľmi veľa priestoru, aby ich muž o svojich kvalitách presvedčil. Keď sa však rozhodneme, tak chceme, aby naše rozhodnutie bolo rešpektované. Úcta a rešpekt druhého človeka by sa mali stať našou prirodzenou súčasťou,”

dodáva speváčka.

Komentáre

Odporúčame