NewsPOP

Justin Bieber bol obvinený zo sexuálnych útokov. Hodlá sa brániť

Celosvetová sláva so sebou často prináša všemožné problémy. Či už celebrity celý ten nápor nezvládnu a schýlia sa k mimozákonným činnostiam… alebo si to ako falošný príbeh vytvoria ľudia, ktorí sa chcú na ich mene poriadne nabaliť.

Svetoznámy Kanaďaň, ktorý nás už roky zásobuje tými najhranejšími skladbami, čelí vážnym obvineniam. Ako to často býva, aj pri Justinovi Bieberovi vyplávali údajne až po niekoľkých rokoch na povrch informácie o tom, že mal s jasným sexuálnym zámerom „napadnúť“ istú ženu, ktorá vystúpila len pod menom Danielle. Celé sa to malo odohrať ešte v marci roku 2014, kedy sa Justin Bieber zúčastnil SXSW festivalu v Texase.

Dotyčná Danielle, bola v tom čase vo veku 21 rokov, kedy mal k sebe Justin pozvať ju aj s jej partiou kamarátov. Potom ju údajne zatiahol do samostatnej miestnosti a „dovoľoval si“ na ňu. Neskôr ju mal vraj dokonca pozvať k sebe do postele. Spätne si údajne Danielle spomína na to, ako sa cítila, že bola v opojení toho, že je vlastne sama na izbe práve so slávnym Bieberom. Teraz to však vidí inak a Bieberovi odkázala, že vie, že si na tento incident spomína a dúfa, že sa kvôli tomu cíti previnilo.

Zmieňovaná Danielle však dokonca nemá byť jedinou Justinovou obeťou. Žena menom Kadi sa vyjadrila prostredníctvom Twitteru, že ju Bieberova ochranka pozvala k nemu na hotel do izby, chvíľu po udalosti meet-and-greet v New Yorku v roku 2015. Justin ju mal vtedy nasledovať do kúpeľne a zamknúť za sebou dvere.

Vraj ju začal bozkávať a dotýkať sa jej, pričom sa ho snažila zastaviť s tým, že nehodlá mať pohlavný styk pred sobášom. Po incidente sa Kadi vraj zúčastnila aj liečenia pre pokus o samovraždu. V istom Tweete z roku 2015 ale naopak tvrdí, že Justina Biebera nikdy naživo nestretla.

Spevák obidve obvinenia krátko na to poprel v sérii vlastných Tweetov, ktorých výber ti sem hádžeme pre vytvorenie obrazu. Vyjadril sa, že sa za svoju kariéru už stretol s viacerými nezmyselnými obvineniami zo sexuálnych útokov, ale táto dvojica mu však nedala nevyjadriť sa. Klebety sú podľa neho jedna vec, ale toto sú závažné obvinenia, a preto si dal vraj záležať aby zozbieral všetky fakty z rešpektu ku všetkým obetiam, ktoré si čímsi podobným v skutočnosti naozaj prešli.

Po zverejnení jeho dôkazov vyhlásil, že celú vec posunie na súd, pretože je prakticky nemožné, aby boli obe obvinenia z jeho pohľadu pravdivé. Ďalej sme sa dozvedeli aj to, že Danielle si celý príbeh vymyslela na základe toho, že v daný dátum skutočne bol v spomínaných miestach. Čiže ho tam bolo možné ho vidieť a len si k tomu dopísala vlastný scenár.

Kadi má byť dievča, ktoré sa mnohokrát pokúšalo Justina odchytiť pri príchodoch na hotely, ale nikdy ho nestrela. Čo koniec-koncov mala aj ona samotná písať vo svojich starých Tweetoch. je to vraj jedna z tých pobláznených „superfanyniek“, ktorá si tiež vytvorila svoju verziu sexuálneho útoku podľa toho, že taktiež v tých miestach, ktoré boli ňou spomenuté, Justin v tom čase naozaj bol.

Pokojne vraj môžu byť aj oba Twitterové účty vedené tou istou osobou s účelom pošpiniť jeho povesť. Žiada tak náhradu vo výške celých 20 miliónov dolárov, teda 10 za každý z dvojice falošných príbehov. 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame