NewsČlánky

News Ruka Hore: Rekapitulácia najnovšej hudby z domácej aj svetovej scény

Na domácej scéne vydali nové projekty Fobia Kid, Saul či Bighorse, s ktorým sme spravili rozhovor. Z Česka posiela nový album Pouzar Robin Zoot či Rave Hero producent a raper VOODOO808. Kvalitnej hudby vychádza neskutočne veľa a preto ti prinášame našu sériu hudobných noviniek Ruka Hore News. Pohodlne sa usaď a prejdi si s nami to najlepšie z trapu, hip-hopu a R&B.

Predošlý diel noviniek nájdeš tu

Legendy hip-hopovej histórie PUBLIC ENEMY sú späť! Vypočuj si aktuálnu novinku s beatom od nikoho iného ako je samotný DJ PREMIER. Nahnevaní na aktuálnu neúnosnú situáciu rasizmu v USA, Chuck D a Flavor Flav rapujú ako za starých čias. Odporúčame si pozrieť aj text, ktorý perfektne popisuje aktuálne dianie.

Anderson .Paak vydal nový videoklip na príjemný chillový track „Lockdown“.

Ak máš rád britský rap a niečo temnejšie, skús skvelého Dutchavelli s M Hunchom „Burning“.

Jeden z najobľúbenejších aktuálnych raperov Lil Baby je späť s novým videom na track „The Bigger Picture“.

Skús aj príjemné uvoľnené trapové R&B od sestier Chloe x Halle.

Aitch je jeden z našich najobľúbenejších britských raperov.

Preservation je síce menej známym, no dobre etablovaným producentom. Album Eastern Medicine, Western Illness obsahuje sample z hudby, ktorú DJ zbieral počas troch rokoch v Hong Kongu. Vypočuj si track s raperom Quelle Chris.

Saweetie vydala nový klubový banger „Tap In“.

Ako to vyzerá na Bali počas koronavírusu? To si môžeš pozrieť v novom videoklipe Rich Briana (kedysi Rich Chigga) a „novou hviezdou“ Guapdad 4000. Indonézsky interpret pomaly prechádza z trapového štýlu do popu.

YoungBoy Never Broke Again sa na skladbe „One Shot“ spojil Lil Babym. Ak si fanúšikom týchto raperov a viac melodického štýlu, určite si daj ich spoločnú novinku.

Wale vydal nové EP The Imperfect Storm. Celý projekt má príjemný letný R&B vibe a je k dispozícii aj na YouTube. Odporúčame k záhradnému BBQ.

Skvelé losangeleské hardcore-rapové duo Ho99o9, ktoré sa na Slovensku predstavilo fanúšikom Pohody 2016, vydalo nové EP.

Producent a raper Pi’erre Bourne vydal deluxe edíciu svojho albumu The Life of Pi’erre 4, na ktorom nájdeme doteraz 15 nevydaných trackov. Producent pre Complex prezradil, že jeho zámerom na TLOP 4 bolo získať si pozornosť Kanyeho Westa. To sa mu podarilo, keď sa podieľal na albume Jesus is King.

Tyga vydal solídny trapový banger „Vacation“ s exotickým videoklipom.

Detroitský raper Tee Grizzley vydal skvelý projekt „The Smartest“. V posledných rokoch sa raper držal pomerne low-key. Nový album má až 17 skladieb s výraznou politickou tematikou. Album sprevádza skvelý kreslený cover na štýl seriálu Boondocks. Raper si v školskej lavici píše do zošitu „Apologize“ a na rôznych nápisoch vidíme slogany ako “No Room For Racism,” “Black Lives Matter,” či “Silence Supports Violence”.

Komentáre

Odporúčame