BURBANK, CA - JUNE 08: Paris Jackson attends the Moschino Spring/Summer 19 Menswear and Women's Resort Collection at Los Angeles Equestrian Center on June 8, 2018 in Burbank, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for Moschino )
NewsPOP

Dcéra Michaela Jacksona kráča v stopách kráľa popu. Chystá prvé EP

24. júna uplynie už celých 11 rokov od smutnej smrti kráľa popu. Michael Jackson tu však okrem svojho obrovského odkazu v podobe výnimočnej muziky zanechal aj svoje deti. Prostredným z troch potomkov je 22 ročná Paris, ktorá sa už posledné roky vydáva čoraz viac v otcových šľapajách. 

Už nejaký čas sa totiž venuje muzike, aj keď žánrovo trochu odlišnej, než jej legendárny otec. Vystupuje veľmi spirituálne a a na jej Instagrame vešia príspevky hlavne v súvise so spiritualitou. Tú vnáša aj do svojej muziky a už čoskoro by sme sa tak mali dočkať jej vôbec prvého EP. V rámci skupiny The Sound Flowers vydá už 23-júna svoj projekt, na ktorom sa pracovalo vyše dvoch rokov. Podľa ukážok pôjde o naozaj príjemné záležitosti, ktoré si určite zaslúžia aj našu pozornosť.

Komentáre

Odporúčame