NewsHIP-HOP

Dnes je moderné p*čovať na Separa. V Automate nám posprejoval auto

Počas najprísnejších karanténnych opatrení v súvise s vírusom COVID-19 vydal Separ svoj štvrtý sólový album. Projekt s názvom OG dorazil vo veľkom štýle a napriek karanténe predal slušné čísla fyzických nosičov.

Najviac však úspech projektu OG pocítil Separ zo smeru streamovacích služieb, kde sa čísla vyšplhali na niekoľko miliónov streamov za extrémne krátke časové obdobie. Aj o tom nám porozprával v novej časti tvojej obľúbenej internetovej relácie Automat, do ktorej si naši chalani zvyknú volať známe mená a to nie vždy nevyhnutne len z prostredia hudby. Ale pomimo preberania všemožných tém si náš Tomy Kotty zase raz vymyslel aktivitu, pri ktorej sa chalani spolu kráľovsky vybláznili.

Tu môžeš vidieť malý náhľad toho, čo sa asi vo videu dialo…

V rámci toho, čo ti ale tento Automat prinesie za informácie zo Separovho života, vrátiš sa v čase o niekoľko rokov dozadu. Strýko ti porozpráva o tom aké boli jeho finančné situácie v minulosti, na čo najviac míňa peniaze dnes alebo ako vníma predaje slovenských raperov. Dozvieš sa čosi s odstupom času aj o jeho najznámejších dissoch, aké sú po rokoch jeho vzťahy s Radikalom alebo aj s Rakbym. Separ zaspomínal aj na časy Gramo Rokkaz, aké to bolo medzi chalanmi v tej dobe a prečo sa ich cesty rozišli. S kým sa po rokoch z pôvodnej skupiny stále baví a s kým sa už nekontaktuje takmer vôbec?

„To musíš mať v sebe, s tým sa proste narodíš. Vyjdeš na ten stage a ľudia chcú počúvať čo hovoríš, to sa jednoducho nedá naučiť…“

Aké zmeny urobil vo svojom živote kvôli rapovej muzike a kedy sa to zlomilo, že sa rapom začal naozaj živiť? Začuješ známe aj neznáme veci z jeho kariérneho i osobného života, ale zároveň ti s týmto Automatom určite odovzdá náš OG slovenského rapu aj poriadnu motiváciu. Čo si zo Separovho rozprávania vieš zobrať práve ty? Podeľ sa s nami v komentároch.

Album OG aj spoločne s novým merchom kúpiš stále na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame