NewsHIP-HOP

Hromy a blesky za majkom. Separ zo svojej #Hot16Challenge urobil celistvý track

Služba Youtube zažíva v posledných týždňoch tu v stredoeurópskej oblasti naozajstný rozkvet. Aktivita interpretov sa totiž vyšvihla hore extrémnym spôsobom, keďže z Poľska prenikla na Čechy a Slovensko výzva #Hot16Challenge. Takouto „osvetou“ prinášajú rapperi, speváci a ďalšie známe osobnosti svoje zhudobnené 16-tky, aby tým pomohli dobrej veci.

Každý nominovaný vyzve ďalších troch ľudí, ktorí by sa mali zapojiť a takto výzvu od Yzomandiasa prijal ako prvý Separ. Vo svojej #Hot16Challenge zarapoval o tom ako ho síce baví byť doma s rodinou, ale chýbajú mu koncerty a všetka tá energia od ľudí. Tiež sa priznal, že ho láka vybehnúť na pár panákov a súčasného slovenského premiéra Igora Matoviča pozval na svoju chystanú tour. Separ ďalej nominoval Kaliho, Majka Spirita a aj Rytmusa, ktorý však výzvu nesplnil. Od Separa to ale rozhodne nebolo posledné slovo…

Práve jeho účasť totiž patrí v našich končinách medzi tie najsledovanejšie. Ani nie za dva týždne má jeho krátke video zo štúdia La Familia De Sangre viac než 800 000 pozretí a fanúšikovia si doslova vymodlili, aby sa z tohoto počinu stalo čosi celistvejšie. Separ ich prosby vyslyšal a zo svojej 16-tky spravil celý track, ktorý dostal výstižný názov „Odje*em strop“. Z výzvy sa tak stala plnohodnotná skladba produkovaná Norbertom Roninom a video z dielne @ivonazivo si už môžeš pozrieť aj ty.

S čistým svedomím môžeme vyhlásiť, že Separ patrí medzi najaktívnejších rapperov našej scény. Nielen preto, že na svojom konte má od leta 2018 dva albumy s DMS a jeden svoj sólový projekt, ale zároveň ho môžeme počuť na spoluprácach pravdepodobne najčastejšie zo všetkých. Práve spomínaný sólo album OG dosiahol veľký úspech v predajnosti aj napriek karanténe z dôvodu COVID-19. Miliónové streamy a veľká obľúbenosť u fanúšikov svedčia o Monsignorových kvalitách stále viac. Čo nám po albume OG povie so svojím sólom 100RY Separov kolega Dame?

Album OG aj spoločne s novým merchom si vieš stále kúpiť na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame