NewsHIP-HOP

Russ sa vracia na scénu s DELUXE verziou svojho výborného albumu Shake The Snow Globe

Americký rapper Russ, ktorý pochádza z New Jersey a meria len 165 centimetrov, si svoju cestu razí neomylne stále vpred. Začiatkom tohto roka vydal úspešný album SHAKE THE SNOW GLOBE, na ktorom nám pripravil sviežu zásobu 16-tich trackov. To však stále nebolo dosť…

Autor mnohých hitov ako „What They Want“ či virál „Pull The Trigger“ sa cíti stále vo forme, a preto ani trochu nezaváhal aby fanúšikom doručil aj DELUXE verziu spomínaného albumu. Podobný úkaz nie je hlavne vo svetovom rape vôbec netradičným, týmto spôsobom udržujú intepreti hype okolo svojho aktuálneho projektu o celé mesiace dlhšie, než by tomu bolo za bežných okolností. Oplatí sa projektu SHAKE THE SNOW GLOBE DELUXE venovať opäť našu pozornosť? Poďme si to spoločne zhrnúť.

V pôvodnej forme projektu sme dostali už spomínaných 16 trackov, kde sa ako hostia predstavili mená Benny The Butcher, Kiana Ledé, Devin The Dude alebo najvýraznejší hosť – samotný Rick Ross. Deluxe verzia albumu nám priniesla okrem doposiaľ známych skladieb a hitov celkovo 5 nových vecí. Medzi nimi sa ukázali rovno aj dvaja noví hostia, menovite BoogieTy Dolla $ign. Konkrétne druhý menovaný sa ukázal na feate v skladbe „3AM“, ktorú produkoval už dnes asi aj legendárny producent Scott Storch.

Čo sa týka veľkých mien na pozíciách produkcie, o skladbu „NO TEARS LEFT“ sa hudobne postaral Murda Beatz, ktorého môžeme poznať so spoluprác napríklad s Offsetom, Lil Pumpom alebo Tekashim a Nicki Minaj na ich spoločnom hite „FEFE“. Toto nadupané prekvapenie pre stále viac rozrastajúcu sa armádu Russových fanúšikov je jasným dôkazom toho, že ani svetová karanténa kvôli koronavírusu neovplyvní aktívnych umelcov v tom, aby nerobili svoju vec.

U nás doma sme dnešným dňom už vhupli do konečnej štvrtej fázy uvoľňovania, takže život sa pomaly začína vracať do normálu. Kedy sa však budú môcť rapperi a speváci vrátiť späť na pódiá je stále otázne. 

Russove predošlé albumy si vieš kúpiť aj na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame