NewsHIP-HOP

Prichádza jeden z TOP albumov jari? Počúvaj snippet MEZI PRSTY od Garanda a Wicha

Možno tomu sami ešte neveríte, ale vonku už bude naozaj čoskoro oficiálne končiť jar. Tá bola nielen plodná v oblasti rozkvitania prírody, ale aj priniesla aj bohatú úrodu v oblasti hudobných albumov, čo sa väčšinou zvykne diať hlavne pred Vianocami.

Zo slovenského rapu svoje očakávané albumy pustili do sveta Nerieš, Čavalenky, Separ, Karlo alebo aj Decko. U našich západných susedov sme sa dočkali napríklad nadupaného EP-čka od Nik Tenda. To však od nich ani zďaleka nie je všetko, pretože už zajtra, 20. mája vyjde oficiálne na svetlo sveta spoločný projekt jedných z najsilnejších hráčov českej rapgame! Paulie Garand a Dj Wich totiž uvarili spoločnú štúdiovku s názvom MEZI PRSTY. Čo od toho môžeme čakať?

Okrem titulného tracku MEZI PRSTY, kde sa na feate objavil talentovaný spevák 7krát3, má dvojica Garand X WICH na konte aj videoklipy ku skladbám TONOUT V TÓNECH alebo aj NIC VÍC s Martinom Císarom. čo sa týka hostí, tak celý album bude nimi rozhodne nabušený. Okrem spomínaných mien sa dočkáme aj Ega, Matysa, Majka Spirita, Dana Kapitána, zahosťuje si exotická Zea, Rest alebo dokonca aj celý label Ty Nikdy!

O tom ako znie zvyšok skladieb projektu MEZI PRSTY sa môžeš presvedčiť v špeciálnom videosnippete, ktorý ti to priblíži najviac ako to ide. My si už takmer so stopercentnou istotou vieme trúfnuť povedať, že tracklist jed zdola hore naplnený kvalitnou muzikou, ktorá dorazí v podobe množstva vydarených hitov. Ktorá skladba bude myslíš práve tvojím favoritom?

Album MEZI PRSTY si vieš predobjednať aj na našom shope TU

Okrem klipov vyšla von nedávno von aj ďalšia skladba z tracklistu. Ide o raketovú vec s názvom FORMA, kde sa vôbec poprvýkrát v jednej veci objavil Pil C s Rytmusom! Obaja síce iba zahosťovali, ale za nás tu máme adepta na jednu z najlepších spoluprác tohto roka! Súhlasíš? Daj nám vedieť do komentu!

Sleduj aj ďalšie klipy z albumu MEZI PRSTY:

Úvodná skladba tracklistu:

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame