NewsHIP-HOP

Tekashi 6ix9ine tvrdí, že je najväčší svetový hudobný rebríček je zmanipulovaný

Už sme ti písali o tom, že Snoop Dogg vyzval svetové médiá k tomu, aby ignorovali počínanie nedávno prepusteného Tekashiho do domáceho väzenia. Podrobne sa o celej veci dočítaš TU, ale prejdime teraz k tomu, či si to naozaj niektoré z médií nevzali k srdcu.

Prestížny hudobný rebríček Billboard momentálne pozostáva zo svetových hitov ako Toosie Slide, Bliding Lights, Stuck With U, Savage atď. Podstatným faktom v tejto situácii je, že aj napriek nespornému úspechu všetkých týchto a ďalších skladieb v tomto rebríčku, Tekashiho comebackový track GOOBA všetky svojimi číslami prevyšuje minimálne dvojnásobne… a v žiadnom rebríčku Billboardu nefiguruje. K tomu sa 6ix9ine vyjadril v novom videu na svojom Instagrame, kde sa snaží celú vec objasniť.

Podľa neho sú rebríčky očividne zmanipulované, keďže ani jeden zo spomínaných hitov napriek ich virálnosti nie je takým úspešným, ako GOOBA. Celé ukázal na príklad skladby STUCK WITH U od Ariany Grande a Justina Biebera, ktorá preskočila niekoľko mies len tak a jemu sa pozornosti od Billboardu stále nedostalo. Články o dúhovom rapperovi vychádzajú stále, no v rebríčkoch jednoducho nefiguruje a samotný Billboard sa k tomu doposiaľ ešte nevyjadril.

Nová hudba?

Rapperova fotka, ktorú vidíš aj na titulnej fotke tohto článku pochádza z jeho včerajšieho instagramového príspevku. V ňom napísal, že ak pod fotkou bude 500 tisíc komentárov, v piatok vydá svoj nový videoklip! Netrvalo ani jediný deň, aby bola táto podmienka fanúšikmi splnená, teda o pár dní sa dočkáme ďalšej Tekashiho hudby.

Tekashiho debutový album DAY69: GRADUATION DAY pre teba stále máme u nás na shope

Nejde o prvé rozhorčenie dúhového rappera, odkedy bol prepustený z basy do domáceho väzenia zo strachu z vírusu COVID-19 (keďže je astmatikom). Okrem beefovačiek s rapovými kolegami riešil aj to, že sa rozhodol pomôcť… a nebolo mu to umožnené. Za svoj hit GOOBA doposiaľ zarobil cez 2 milióny dolárov, z čoho sa 10 percent rozhodol venovať na charitu. Spoločnosť, ktorej peniaze poslal ich však vrátila s tým, že sa nestotožňuje s jeho osobou a vplyvom na svet a mládež ako takú.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame