KLIPSK/CZHIP-HOP

Moja Reč svoje albumy zavesila na Spotify a vydala novinku s Danom Kapitánom

Jednou z najsmutnejších správ v rámci domácej rapovej scény za posledné roky bol určite rozpad legendárnej kapely z Handlovej. Členovia skupiny Moja Reč sa po svojom úspešnom albume OFFLINE rozišli a tvorili ďalej v sólo kariérach.

Supa zostal v Moja RECORDS spoločne s Jožišom Engererom a Delik si razil cestu sám za seba. Supa vydal svoj sólový album BIELE NOCI a od Delika sme sa zase dočkali rovno niekoľkých projektov ako MVP, MNÍŠKA V SEXSHOPE alebo TRASHTALKTAPE. Od rozpadu chalanov prešiel nejaký čas, stretli sa a pokecali o tom čo bolo a o tom, čo by mohlo byť. Z toho vzišlo niečo, čo sme rozhodne ani náhodou nečakali… Moja reč je späť!

Spoločne s ich videoklipom ku skladbe ZASE DOMA ohlásili svoj návrat na scénu v plnom štýle. Na vec si vtedy prizvali obľúbeného RnB speváka Dana Kapitána s obrovským hlasom a ohlásili na rok 2020 svoj nový album! Ako sme sa od chalanov medzičasom dozvedeli, 4 roky od albumu OFFLINE je symbolickým a úplne výstižným názvom meno projektu… ONLINE. A vyzerá to tak, že sa naozaj máme na čo tešiť!

Albumy OFFLINE stále nájdeš na našom shope

V posledných dňoch srdcia skalných fanúšikov zaplesali, pretože sa na streamovacie služby dostali konečne všetky projekty Mojej reči aj vrátane tých najstarších ako S/M Show alebo Dobrí Chlapci Mixtape Vol.1. Okrem toho sme však dostali aj darček v podobe nového klipu práve zo spomínaného albumu ONLINE, kde sa o zábery sa opätovne postaral mladý talent Viliam Dráb. Klip je ku skladbe CHYBIČKY KRÁSY a na featuringu sa zase raz ukázal aj Dano Kapitán!

V novej skladbe si svoju časť určite nájde nejedna zástupkyňa krajšieho pohlavia, pre ktoré chalani túto vec celú nahrali. Oslavujú krásu dievčat a snažia sa zahnať ich starosti o to ako vyzerajú, pretože ak to má chlap v hlave v poriadku, ocení na žene či dievčati veci, ktoré by možno viaceré z vás nikdy nepovedali! Chceš sa aj ty presvedčiť o tom, že Moja Reč má pravdu? Klikaj na klip nižšie!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame