EventyHIP-HOPSlovensko

Kontrafakt ako prví rapperi na Slovensku urobia svoj nadupaný autokoncert!

Napriek tomu, že koniec kalendárneho roka býva vždy plodný na nové albumy, spoza toho všetkého vždy čosi vyniká. Inak tomu nebolo ani v 2019-tom, kedy nás svoj očakávaným spoločným albumom potešila legendárna slovenská rapová kapela Kontrafakt.

Teraz na jar 2020 mala ku albumu REAL NEWZ prebehnúť aj tour, ktorá mala zase raz kamsi ďalej posunúť latku živých koncertov. Všetky zastávky však boli preložené na jeseň kvôli stále trvajúcej karanténe v súvislosti s vírusom COVID-19. Kultúrne akcie to schytali medzi prvými a my si tak na živé prevedenie hitov z albumu REAL NEWZ ako Instagram, J-Lo, Mesiac či Ideme dnu musíme ešte pár mesiacov počkať.

Alebo sa chalanov z KF dočkáme na koncerte už onedlho?

Tak ako ti už určite napovedal nadpis, Rytmus, Ego a Anys sa to rozhodli pre nás vymyslieť tak, ako to súčasné prísne opatrenia umožňujú. Nepôjde o žiadny koncert priamo ku REAL NEWZ TOUR, ale už začiatkom nasledujúceho mesiaca by sme sa mali dočkať vôbec prvého koncertu v rámci slovenského rapu v prevedení… hľadiska z áut!

Vstupenky na prvý slovenský rapový autokoncert nájdeš na TicketPortal!

Presne tak, priamo z pohodlia tvojho auta si budeš môcť vychutnať legendárny Kontrafakt naživo aj ty! Nebudú porušené žiadne pravidlá a popri stále častejších online koncertoch sa budeš môcť kultúrne vyžiť aj mimo svoj byt či dom. V spolupráci s agentúrou Evency príde tento unikátny projekt na Slovensko už 5. júna v priestoroch areálu Slovakia Ring v Orechovej Potôni. Lístky budú kvôli náročnej príprave samozrejme platené, no do svojho auta na jediný lístok môžeš vziať toľko ľudí, koľko to len kapacita vozidla povoľuje. To znie dobre, no nie? Samozrejme rátaj s tým, že ak máš kabriolet, s tým veľmi nepochodíš… všetko to platí len pre uzatvorené motorové vozidlá, jo?

Povedz o tom aj kamošom a nechaj sa na túto jedinečnú akciu naladiť aj ty!

Album REAL NEWZ aj spoločne s merchom stále kúpiš na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame