NewsHIP-HOP

Snoop Dogg v novom videu varuje Tekashiho, aby si s ním nezačínal

“You better leave the Dogg alone. Go find you a cat…”

Milióny fanúšikov oslavujú, hejteri penia a svetová rapová scéna sa rozdelila na dva tábory. Po skrátení Tekashiho 47-ročného trestu na 24 mesiacov ho jedna časť svetoznámych rapperov odsúdila. 6ix9ine necítil vinu za svoju spoluprácu s úradmi a dostal tak za mreže všetkých, s ktorými v rôznorodých zločinoch spolupracoval.

Tým samozrejme porušil nepísané pravidlo, ktoré poznajú hlavne zástancovia starej školy. Do Tekashiho mena sa tak začali obúvať ľudia ako Meek Mill alebo aj samotný Snoop Dogg, ktorý vyzval médiá po celom svete, aby tejto „kryse“ nevenovali svoj priestor a netlačili jeho meno do všetkých smerov. Tak ako ku Meekovi, aj k Snoopovi sa Tekashi samozrejme nezabudol vyjadriť a dať najavo, že jeho konanie bolo podľa neho v poriadku.

Zverejnil video, kde sedí pre telkou a sleduje rozhovor so šéfom legendárneho labelu Death Row – Suge Knightom. Tam Suge spomenie to, že sám Snoop Dogg sa kedysi vyhol base tým, že spolupracoval s federálmi.

OG gangsta rapu to samozrejme nenechal tak. Aj on na svoj Instagram zavesil video, kde sa ku dúhovému rapperovi rozhodol naplno vyjadriť. Vraj teraz má na neho kopu času a vyzýva ho, aby  do Snoopa rozhodne nerýpal. DeOuDoubleGe totiž nie je pre Tekashiho správny cieľ, takže sa mu má pratať z cesty… neskákať na psa, ale nájsť si mačku. Vraj skalní vedia, že so Suge Knightom je Snoop zadobre a že on nikdy nesnitchoval aby sa vyhol trestu.

Okrem tvrdých slov na Tekashiho adresu vyšiel Snoop Dogg na svetlo aj s jemnou dávkou humoru. Celú záležitosť okolo „bonzovania“ dúhového rappera totiž scelil v krátkom videu, ktoré je 6ix9ine-ovou párodiou. Snoop Tekashiho neprestáva nazývať krysou a rozhodne bude naďalej zastávať názor, že čosi také je v hip-hopovej kultúre neprípustné. S tým je zajedno aj so spomínaným Meek Millom, ktorý sa napríklad nechal počuť, že Tekashiho musí rozdrviť pre dobro tejto kultúry…

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame