NewsHIP-HOP

Príde poriadna rapová nádielka! Meek Mill, Future aj Gunna chystajú novinky

Ak sa bojíš, že v pandémii okolo korony sa nedočkáš zo sveta novej muziky, nezúfaj! Dnes ti v krátkosti predstavíme všetko, na čo sa môžeš tešiť!

Gunna oznámil dátum vydania albumu WUNNA

Celosvetová karanténa spôsobená vírusom COVID-19 zapríčinila komplikácie plánov všetkým hudobníkom. Nielenže sa stopli koncerty, ale takisto sa posunuli produkcie nových štúdioviek. Svoj album, z ktorého je vonku úspešný singel SKYBOX, odložil aj Gunna.

Aktuálne ale máme info o tom, kedy by sme sa ho mali konečne dočkať! Druhá poriadna Gunnova štúdiovka WUNNA dorazí do našich uší už 22. mája. Zopakuje úspech svojho predchodcu DRIP OR DROWN 2 z februára minulého roku? Pozri si krátky trailer v linku nižšie!

Meek Mill predstavil playlist svojho labelu

Ani nie tak album, ako výber skladieb si pre nás pripravuje dobre známy Meek Mill. Pôjde totiž o kompiláciu trackov jeho vydavateľstva DREAM CHASERS! Celé by to malo vyjsť von už tento jún… a podľa Meekových slov sa to už nikdy nestratí!

Len nedávno sa rapper z Filadelfie nechal počuť, že plánuje rozdrviť Tekashiho pre dobro hip-hopovej kultúry. Okrem toho však Meek Mill zdieľal aj ukážku tracku HOW YOU s rapperom z Kentucky menom Vory, ktorého pod svoj label vzal začiatkom tohto roka. Na výsledok sme naozaj zvedaví!

Future pripravuje nový album HIGH OFF LIFE

V nedávnej minulosti sa jeden z najväčších zástupcov newschoolového rapu, Future, vyjadril, že je vďačný za život, aký žije. Samozrejme, plánuje sa o tom podeliť na svojej novej hudbe, ktorá konečne dostáva nejaké tie kontúry. čo teda môžeme čakať?

Vrátane úspešného singlu LIFE IS GOOD s Drakeom by sme sa mali dočkať celkovo 21 vecí! To celé zastrešuje názov albumu HIGH OFF LIFE, kde sa po boku Future-a stretneme s ďalšími silnými menami. Svojím partom prispeli hostia ako Lil Uzi Vert, YoungBoy Never Broke Again, Lil Uzi Vert, Young Thug alebo aj vyššie spomínaný Meek Mill.

Na ktorý z projektov sa tešíš najviac? Podeľ sa o svoj názor v komentároch!

 

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

 

Komentáre

Odporúčame