NewsHIP-HOP

Susedia ho natreli verejnosti! Tekashi 6IX9INE sa z domáceho väzenia musel sťahovať preč

Tento len 24-ročný chalanisko si svoju rapovú kariéru plánuje tak veľmi dobre, že ho to za posledné roky aj napriek problémom vynieslo až na samotný vrchol scény. Mesiac po svojom prepustení z basy do domáceho väzenia (z dôvodu astmatických problémov a následnému strachu z koronavíru) sa však Tekashi69 aka 6IX9INE vrátil na scénu vo veľkom štýle!

Po internetovom trollovaní a nejakých tých komentároch ohlásil na piatok 8. mája veľké veci. V ten deň totiž vyšiel jeho nový song GOOBA aj spolu s farebným videoklipom, ktorý okamžite začal trhať všetky možné rekordy. V klipe sa objavili exotické sporo odeté tanečníčky a rapper sa ku všetkému vyjadril chvíľu na to vo svojom Instagramovom livestreame.

Tekashiho debutový album DAY69: GRADUATION DAY kúpiš stále u nás na shope

Tekashiho prvý stream z domáceho väzenia v čase vysielania pozerali naraz 2 milióny ľudí po celom svete! V ňom mu chvíľku zatancovali opäť dve dievčatá zo samotného klipe, ale neskôr sa rapper rozhovoril o tom, prečo vlastne snitchoval, ako to svoje bonzovanie berie on sám a že vlastne nech si každý hovorí čo chce, jeho čísla hovoria za všetko a vyhlásil sa za právoplatného kráľa New Yorku.

A 6ix9ine o svojich číslach naozaj neklamal… Okamžite po zverejnení klipu bolo jasné, že trhne niektorý z rekordov služby YouTube. Stalo sa to v podobe prekonania doterajšieho najsledovanejšieho hip-hopového videa na YT za 24 hodín. V tomto prekonal doteraz neprekonaný diss KILLSHOT od samotného Eminema o viac než 5 miliónov views!

Aby toho však nebolo málo, rapper sa v dobýjaní rebríčkov nezastavil. V dobe, kedy majú vonku svoje očakávané albumy najvychytenejší rapperi zámorskej scény, 6ix9ine sa so svojou novinkou stal najstreamovanejším interpretom na Apple Music! Čo by sa stalo, keby vydal svoju štúdiovku, na ktorú celý svet toľko čaká?

Nezostaneme však len pri pozitívach, pretože 6ix9ine si okrem nesporného úspechu na krk momentálne pripísal aj solídny prúser. Počas oznámenia o jeho zľahčenom treste na odňatie slobody v dobe 24 mesiacov namiesto 47 rokov sa veľa z nás pýtalo, či bude jeho život bezpečným, ak sa rozhodne vrátiť na zrak verejnosti. Je totiž viac než isté, že kvôli tomu koľko ľudí udal, si vybudoval nepeknú základňu tých, ktorým by nemuselo byť pochuti, že rapper behá po slobode.

Do augusta by malo trvať Tekashiho domáce väzenie, s náramkom na nohe sa chválil aj v klipe. Odmietol však program na ochranu svedkov, a teda stalo sa to, čoho by sme sa na jeho mieste asi všetci poriadne báli… lokalita jeho momentálneho pobytu bola odhalená.

View this post on Instagram

Story via TMZ – Tekashi's attorney, Lance Lazzaro tells TMZ … his client has been relocated in light of his address being leaked — for security reasons, obviously. We're also told the feds were made aware of the move, so it's not like they went rogue. In any case, though, he's outta there. It's quite the predicament — technically, 6ix9ne isn't violating house arrest by being out on the balcony … it's the neighbors around him that doxxed him. That said, he should know better than just to get outside like that in the open … it's just not prudent. And, only time will tell if the court has the patience for this kind of thing if it continues to happen. 11:40 AM PT — And, here you go … Tekashi's got a HUGE problem. Someone across the way took a pic of the rapper on the balcony and not only posted it, but posted the address as well. It's apparent the neighbor knew Tekashi was staying there, presumably because he's either been on that balcony before or has been out and about. Tekashi 6ix9ine isn't in the witness protection program, but he'd be smart if he started acting like he is — which is exactly what he ISN'T doing by showing off his new digs. The rainbow-haired rapper has a new pic up on IG, and there's a lot happening here … including a potential road map to his whereabouts while he's under house arrest and (seemingly) trying to lay low from gang members … who are almost certainly out to get him. T69 isn't helping his own cause by posting this, showing himself posing on a balcony of some sort with a couple big stacks of cash. The money and goofy attire isn't even the problem here … it's what's all around him that's concerning, and possibly even dangerous. Basically, you can kinda see where Tekashi's hiding out right now — and while he doesn't show off a full exterior … there's more than enough here for digital snoops to get an idea of where he's at — obviously not something he probably wants as a notorious snitch. Now, we won't speculate as to where he is or what this setting looks like to us — not trying to dime the guy out — BUT we will say … if we can take a wild guess, others can too. Be smart, kid. For your sake … and for the

A post shared by DJ Akademiks (@akadmiks) on

V instagramovom videu, kde rapper ukazuje svoje luxusné hodinky, či žraločí náhrdelník za 500 000 dolárov, sa vo vlastnom merchi ukazuj na balkóne svojho domu. Práve z tohoto momentu bol však natočený susedmi a adresa miesta bola onedlho zverejnená. O všetkom informovalo spravodajstvo na profile DJ-a Akademiksa. 

Okamžite na to, ako bola rapperova adresa zverejnená fanúšikmi, ktorí si pravdepodobne neuvedomovali, že sa doslova zahrávali s jeho životom, sa 6ix9ine pustil do sťahovania. Aj pri tom vznikli  ďalšie fanúšikovské videá. Napriek tomu, že 6ix9ine v spomínanom programe na ochranu svedkov nie je, mohol by sa určite správať trošku viac zodpovedne, pretože vďaka jeho ukazovaniu čačiek na balkóne a (stráženom) pohybu v adrese svojho doterajšieho domu ohrozuje svoj vlastný život.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame