KLIPHIP-HOP

Peso1M vydáva debutový album a klip na skladbu produkovanú Hoodinim

Peso1M vydáva svoj debutový album s názvom „Vízia“, ktorý sa skladá z ôsmich trackov: Beháme, Vízia (Len Tak), Su Casa, Bolo, Sponzoring – skit, Bomby, AY, a Voda ft. Nathael Luciano. Nový Album Vízia počúvajte na Spotify, Apple Music, iTunes, Youtube a ďalších streamovacích platformách od 30.4.2020.

„Album Vízia sa skladá zo siedmych skladieb a jedného krátkeho skitu, ktorý vtipne reflektuje spôsob, akým bohužiaľ častokrát funguje naša spoločnosť. Na albume sú rôznorodé skladby od oldschoolového boom bapu, cez trap a spevavé veci, až po letnú „popovicu“, na ktorej sa podieľal aj veľmi talentovaný interpret Nathael Luciano Tsimbazafy. Vďaka hudobnému producentovi HOODINImu znie album tak, ako som si to predstavoval. Napriek tomu, že na albume Vízia nájdete len 7 trackov a 1 skit, sa môžete tešiť na rozmanitý a rôznorodý sound, ktorý (pevne verím) rozkýva vaše hlavy.” -Peso1M

Okrem toho, že Peso1m sa predstavil so skutočne kvalitným rapovým projektom, do budúcnosti sa určite neplánuje odmlčať. Čoskoro totiž svetlo sveta uzrie jeho úplne nový track VODA, ku ktorému sa bude točiť aj špeciálny videoklip so zeleným plátnom doplnený o animácie. 

Komentáre

Odporúčame