Rozhovory

KARIN ANN: S Billie Eilish sme rástli spoločne (ROZHOVOR)

ROZHOVOR NÁJDEŠ NA KONCI ČLÁNKU

Podľa Tomiho Popoviča je táto mladá baba zjavom toho, čo na Slovensku v rámci hudobnej scény zatiaľ reálne neexistuje. Každý kto už počul pesničky od Karin Ann mu už určite s plnou vážnosťou dal za pravdu. 

Má ešte len 17 rokov a jej vôbec prvá oficiálne vydaná skladba má na YouTube takmer 500 000 views. Ako sme už naznačili, Karin spolupracuje so známym Tomim Popovičom, ktorý ju vlastne objavil a rovno vzal i pod svoje ochranné krídla. Okrem Tomiho Karin podporil v týchto začiatkoch jej rozbiehajúcej sa hudobnej kariéry aj obľúbený rapper Majself, s ktorým vznikla práve spomínaná úspešná vec s názvom RUKY PREČ.

To, že Karin Ann je slovenský unikát, je vidieť aj na jej ďalšej skladbe s názvom ZRKADLO, ktorá vyšla von s vydareným lyric vizuálom. My sme dostali jedinečnú možnosť spraviť s Karin jej vôbec prvý rozhovor na kameru, v ktorom ju tradične vyspovedal náš Tomy Kotty.

V rozhovore, ktorý má minutáž v dĺžke takmer trištvrte hodiny, sa okrem iného dozvieš aj to, na čo sa Karin pýta asi najviac ľudí… na jej pohľad toho, že ju ľudia okamžite začali porovnávať so svetovou megahviezdou Billie Eilish. 

Ako takéto narážky na ich podobnosť vníma a čo ich s Billie vlastne spája?

Karin nám porozprávala o svojom živote naozaj viac než dosť. Jej príbeh toho, ako sa muzike vlastne začala venovať naplno určite stojí za vypočutie. Dozvieš sa aké zranenie ju posunulo tam kde je, ako sa jej spolupracuje s Tomim, či ako vlastne taká skladba v rámci ich spolupráce vzniká. Narodila sa v roku 2002, teda sa zaraďuje to aktuálnej generácie Z, teda vyrastá pod vplyvom moderných technológií.

Ako teda tieto vníma veci ako napríklad sociálne siete či spojenie s ľuďmi po celom svete? Do čoho by (ne)zaradila svoj hudobný štýl, ako vyžíva čas v karanténe a aké plány má na rok 2020? To všetko a ešte oveľa viac si vieš vypočuť v tomto špeciálnom rozhovore!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame