NewsHIP-HOP

Hádky v rape neutíchajú. Mireza v napätej situácii zdissoval Pridenyyy

Určite ste aj vy počuli o momentálnej situácii v slovenskom rape. Chvíľu na to, ako chalani z DMS riešili to, že Porsche Boy sa na svojom novom projekte veľmi inšpiruje zahraničím, Bitman zverejnil svoju časť do aktuálnej #GodzillaChallenge, kde zarapoval po slovensky do Eminemovho bangeru.

K tomu sa vyjadril Ego, že čosi také ho vôbec neoslovilo, pretože je doba techniky, ktorá také rýchle rapy vie dopomôcť vyrobiť. Bitman pri naberaní zemiakovej kaše ukázal, že takú rýchlosť zadelí hocikedy sám za seba a zastal sa ho aj Strapo so Separom.

Okrem tohto však môžeme vidieť aj nejaké tie doťahovačky v rámci new wave. Mohli sme byť (opäť na Instagrame) svedkami toho, ako spolu volá Frayer Flexking a Mirez. Frayer taktiež volal aj s Edynom a v celej tejto situácii sa Mirez vyjadroval na viaceré strany v rámci slovenského (aj českého) rapu. 

Medzi ľuďmi, na ktorých narážal Mirez (ktorého môžeš poznať napríklad aj z úspešného bangru J-Lo od KF), sa objavil aj mladý talent Pridenyyy (stojí na strane Frayera) alebo napríklad aj Separ. Na Separových instastorkách sme mali možnosť vidieť jedinú storku, kde Mireza označil emotikonom klauna a zatiaľ sa k tomu viac nevyjadril.

Očierňovať si svoje meno si nenechal ani Pridenyyy. Po sérii instastoriek, ktoré venoval situácii okolo Mireza, sa rozhodol svoje myšlienky zceliť aj do hudobného prevedenia. Podľa vlastných slov tvrdí, že práve takto by si rapperi medzi sebou mali riešiť spory a nie „len tak“ cez internet. Vizuál veci PRAŠIVÝ MIREK je horiaca sviečka… ktorá v závere hasne, čo mladý Pridenyyy použil ako metaforu na to, že podľa neho je tento track ukončením Mirezovej kariéry. Dočkáme sa z Mirezovej strany odpovede v podobe tracku?

Krátko po zverejnení dissu zazdieľal Mirez na svojom IG screeny, kde označuje Marcusa. Ten sa však k tomu vyjadril tak, že na to z jeho strany už nemá zmysel odpovedať a všetko čo chcel povedať nájdeme v skladbe. 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame