ČlánkyEDM

Livestream za 25 000€! Počúvaj tri naložené hodinové sety tanečnej muziky

Napriek tomu, že sme boli všetci veľmi nahajpovaní ešte nedávno na rozbiehajúci sa rok 2020, keď dorazil koronavírus, zmenil nám všetkým plány rapídnym spôsobom. Zrušili sa nielen športové podujatia, ale ľudia začali byť nútení zostávať doma, čo ohrozilo aj finančnú situáciu širokej verejnosti.

Zrušené boli pochopiteľne aj hudobné akcie, teda intepréti a muzikanti sa začali zaoberať tým, ako robiť hudbu tak, aby nás mohli zabaviť kľudne aj v našej vlastnej obývačke. My v RUKA HORE radi podporujeme všetky iniciatívy, ktoré naše „domáce väzenie“ podporujú dávkami dobrej muziky. Práve preto sme na našom oficiálnom YouTube usporiadali livestream v spolupráci s BASSIZM. V ňom sa ti na troch naložených hodinových setoch tanečnej muziky predstavili mená ako Jimmý Pé, Changing Faces či Diffe. Chalani zahrali svoje sety pred naloženou ledkou, ktorá tomu celému dodala tú správnu šťavu. O dobrú zábavu teda rozhodne bolo postarané!

Ledku pre naše naložené livestreamy v hodnote 25 000€ poskytla firma KVANT LED, ďakujeme!

Z celého livestreamu si môžeš záznam pozrieť na našom YouTube (v linku nižšie) a zároveň ho budeš už čoskoro môcť počúvať aj na našom Spotify (doplníme čoskoro)!

KDE VIEŠ CHALANOV VLASTNE NÁJSŤ?

19:0020:00 👉 JIMMY PÉ

https://www.facebook.com/jimmypeofficial

https://www.instagram.com/mr_jimmype

20:0021:00 👉 CHANGING FACES

https://www.facebook.com/ChangingFace…

https://www.instagram.com/changingfac…

21:0022:00 👉 DIFFE

https://www.facebook.com/Diffe-728818…

https://www.instagram.com/diffednb

Keďže nám karanténa všetkým skomplikovala život, pre ľudí, ktorých jediné zárobky tvorí práve hudba, snažíme sa nájsť spôsoby, ako im pomôcť. Práve preto, ak sa ti vystúpenia chalanov na anšom streame páčili, do konca APRÍLA máš možnosť podporiť ich dobrovoľným príspevkom na TOMTO LINKU…

Ď A K U J E M E !

Samozrejme máme v úmysle sa neustále zlepšovať, preto do budúcna v rámci ďalších livestreamov z našej dielne môžeš rátať so zlepšením internetu, nech je tvoj zážitok 150 percentný! naše plány okrem ďalších živých vysielaní smerujú aj tam, že u nás bude mať možnosť streamovať kto bude chcieť… Samozrejme s tým, že jeho hudba, dielo alebo čokoľvek umeleckého charakteru blízkeho našej značke, bude mať určitú kultúrno-výpovednú hodnotu. Ak si sa v tejto charakteristike našiel/našla, určite sa bude dať do budúcna čosi vymyslieť, teda určite sleduj naše novinky aj naďalej!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame