EventySlovensko

Stand-up Temné Kecy bez cenzúry rovno vo vašej obývačke aj s hudobným hosťom!

19. apríla 2020 sa mala uskutočniť ďalšia veľkolepá premiéra najtvrdšej stand-up komedy show na Slovenskej scéne , Temné Kecy. Tiež si sa na ňu, alebo inú z plánovanej šnúry Temných Kecov po Slovensku tešil a pandémia ti to prekazila? Také už pandémie bývajú, nezúfaj však, nič nie je vďaka onlajnu a technológiám 21.storočia stratené! Slobodu pohybu možno obmedziť (Jerry by ti vedel povedať), slobodu prejavu však nie.

Temné Kecy majú za sebou stovky vypredaných vystúpení, desaťtisíce predaných lístkov a desiatky miliónov zhliadnutí na internete. Pre veľký záujem a preto lebo si to zaslúžite, prinesú v stanovenom termíne, 19.4. 2020 o 20.00 hod, priamo k vám domov (alebo kde len chcete) svoju najnovšiu premiérovú show z februára 2020 v HD televíznej kvalite, ktorá ponúkne dve a pol hodiny najlepšieho česko-slovenského stand-up humoru! A keďže vtedy tu ešte korona nebola, temní komici si servítky, ba ani rúšky pred ústa nedávali. Vedzte, že to bude oveľa lepšia zábava ako stúpajúce domáce násilie (hoci.. proti gustu…).

V tomto nadupanom zázname z Ateliéru Babylon, to za vás na plné gule povedia osvedčené postavy slovenskej stand-upovej scény ako:

Ladižo, ktorý situáciu vôbec nepodceňuje, lebo si ešte pamätá čo spôsobila španielska chrípka

Jerry Veľmajster, ktorý sa medzičasom stal militantným vegánom a podnikol frontálne útoky na niekoľko predajní mäso-údenín

Heňo Fačkovec z Nitry, ktorý je ako politológ na situáciu bez peňazí zvyknutý

-skvelá stúpajúca hviezda česko – moravskej scény, Libor Macháček, ktorý sa pristavil cestou z Tatier (áno, niektorí Česi sa vracajú)

-stále populárnejší a obľúbený herec Števo Martinovič,

-open mic Jožo Skladník

-speváčka KS Loops

Show bude po zakúpení lístka dostupná 48 hodín (a 4 hodiny budete mať na jej dopozeranie) Lístky, ako vždy, zoženiete na predpredaj.sk. Za 9 € dostanete normálny listok / online prístup / a za 15 € VIP lístok / online prístup /,ktorým možte trošku podporiť aj kultúru a ľudí ktorí z nej žijú ! Teplé rožky vám dodať nevieme, home office už majú aj díleri na Dolných honoch, no my vám pravidelnú dávku smiechu uprieť nedokážeme. Chýbate nám!…. a aj smiech lieči priatelia!!!

Temné Kecy stand-up komedy crew

Komentáre

Odporúčame