NewsHIP-HOP

Separ vydáva snippet a spúšťa predpredaj očakávaného sólo albumu OG

Po Neriešákoch tu máme ďalší silný rapový album slovenskej scény! Na jar teda rozkvitajú opäť nielen kvety a všetky ostatné rastliny, ale kvalitná hip-hopová muzika. Po dvoch spoločných projektoch sa DMS rozhodli rok 2020 zasvätiť zase raz svojim sólam!

Ako prvý z chalanov svoj nový album vydáva Separ! Práve dnešok, teda 4.4. je tým dňom, kedy sa spúšťa oficiálny predpredaj Monsignorovej štvrtej sólo štúdiovky, ktorá dostala výstižný názov – OG. V príspevku nižšie môžeš vidieť nielen vydarený cover, ale aj tracklist, ktorý je zase raz skutočne nabombený. Dostaneme celých 18 trackov a jeden remix, teda o to, žeby sme nemali čo v karanténe počúvať, sa naozaj báť netreba!

View this post on Instagram

Rozhodol som sa dnes zverejnit cover a tracklist, pretoze k featom pada neustale tolko otazok, ze uz je aj tak velka cast prevarena a viete o nich.. Co sa tyka front coveru, tento napad v sebe nosim od kedy som si do singlu OG dal spravit ten privesok.. vedel som ze nechcem na prednej strane ziadne napisy “SEPAR” alebo “OG”, ze to chcem zachytit len pomocou toho privesku.. Rozmazany je preto, ze to dobre vyzera a zaroven aj znazornuje POHYB, ci uz v case, ktory opisuje celu moju cestu az sem, alebo len znazornuje, ze odmietam stagnovat a na albume okrem klasickych separoviek, budes pocut zase aj nieco uplne ine jak robievam, o zaroven je to cesta s5 v case a su tam veci, pri ktorych tvorbe som sa citil jak ked som robil buldozer.. Ano cover sa trochu podoba na cover Karla z M+, ale aj on vie, ze tento koncept som mal hotovy skor ako on vydal album, akurat sme o tom vzajomne nevedeli.. Najprv som ho chcel zmenit a mal som vymyslenu aj inu verziu, ale uz to nebolo ono.. Preto som sa rozhodol nechat to tak jak to je, pretoze je to vo svojej podstate aj tak uplne iny cover.. Co sa tyka featov., na ktory sa tesis najviac? 4.4.2O2G PREDPREDAJ NA RUKA HORE 🔓6 DNÍ🔓 kludne to pozdielaj, nebudem sa hnevat📌

A post shared by OG•OG•OG•OG (@separ__dms) on

Okrem poriadnej zásoby trackov sa samozrejme môžme tešiť aj na výborné hosťovačky. Nečakaj však nič obohrané, pretože Separ sa rozhodol neísť tradičným kľúčom, že sa na featoch opakuje tých istých 6 mien. Na albume OG teda hosťujú staré známe mená, ale svoj priestor dostali aj zástupcovia new wave ako Tisci, AstralKid22, Dokkeytino alebo TVRNFLX. Za našich západných susedov sa ukážu mená ako Yzomandias, Nik Tendo, Ben Cristovao alebo Rest. Po Separovom boku budeme počuť aj Erika Tresora, tradične celé DMS (bude rapovať aj Smart!), Karla, zaspieva si s ním Dano Kapitán a budeme počuť dokonca aj Tinu.

Po trampotách s ukradnutou produkciou titulný track albumu aj tak nesporne šľape ako úplný stroj. 

Aj keď sa chvíľu zdalo, že koronavírus presunie vydanie albumu , ale našťastie sa našli spôsoby, ako by to malo vyjsť podľa plánov. Zatiaľ to vyzerá tak, že nosiče dorazia tak, ako je naplánované, ale máme pre teba aj nejakú tú poistku!. Ak by sa tak náhodou nestalo, ku každej objednávke ti bude pridelený špeciálny kód, s ktorým si potom po skončení predpredaja (za tri týždne) budeš môcť celý album stiahnuť z našich serverov. To však platí len pre bezhotovostné objednávky, aby sme minimalizovali kontakt s peniazmi, ktoré patria medzi najväčšie nosiče vírusov a baktérií. Ak si ale aj tak chceš objednať album na dobierku a platiť tak v hotovosti, v takom prípade ti kód pridelený nebude a riskuješ tak prípadné omeškanie svojho podpísaného CD… takže uváž múdro.

Už to nebudeme ďalej naťahovať, vychutnaj si snippet s videom od Daniela Kristla a teš sa na jeden z najočakávanejších albumov tohto roka!

Album „OG“ si predobjednáš jedine na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame