NewsHIP-HOP

Akí hostia budu na albume OG? Separ zverejňuje cover a tracklist

Nemusíme sa veľmi dohadovať o tom, ktorý album tento jari patrí na slovenskej scéne medzi tie absolútne najočakávanejšie. Fanúšikovia slovenského rapu si prichádzajú na svoje, keďže svoju tretiu štúdiovku vydali Nerieš a svoje sóla pripravujú aj chalani zo skupiny DMS.

Dameho druhý album by mal predbežne doraziť v máji, ak ho samozrejme nezdrží koronavírus. Pred ním by to ale podľa najnovších info mal stihnúť Separ v dátume 4.4., presne tak, ako sa pôvodne plánovalo. Aj keď z projektu zatiaľ máme vonku len jedinú vec, titulnú skladbu OG, už teraz je jasné… že to bude skur*ený hrot! Prvý track albumu si vypočuj tu:

Zdalo sa, že koronavírus vydanie albumu presunie, ale našťastie sa našli spôsoby, ako by to malo vyjsť podľa plánov. Aj keby sa fyzické nosiče nestihli pripraviť do ukončenia predpredaja, spolu so Separom sme to pripravili tak, že ku každej objednávke albumu dáme špeciálny kód, s ktorým si v prípade núdze budeš môcť celý album stiahnuť z našich serverov. A nosič ti potom príde hneď, ako bude ready. Zatiaľ to však všetko vyzerá veľmi nádejne!

COVER + TRACKLIST

View this post on Instagram

Rozhodol som sa dnes zverejnit cover a tracklist, pretoze k featom pada neustale tolko otazok, ze uz je aj tak velka cast prevarena a viete o nich.. Co sa tyka front coveru, tento napad v sebe nosim od kedy som si do singlu OG dal spravit ten privesok.. vedel som ze nechcem na prednej strane ziadne napisy “SEPAR” alebo “OG”, ze to chcem zachytit len pomocou toho privesku.. Rozmazany je preto, ze to dobre vyzera a zaroven aj znazornuje POHYB, ci uz v case, ktory opisuje celu moju cestu az sem, alebo len znazornuje, ze odmietam stagnovat a na albume okrem klasickych separoviek, budes pocut zase aj nieco uplne ine jak robievam, o zaroven je to cesta s5 v case a su tam veci, pri ktorych tvorbe som sa citil jak ked som robil buldozer.. Ano cover sa trochu podoba na cover Karla z M+, ale aj on vie, ze tento koncept som mal hotovy skor ako on vydal album, akurat sme o tom vzajomne nevedeli.. Najprv som ho chcel zmenit a mal som vymyslenu aj inu verziu, ale uz to nebolo ono.. Preto som sa rozhodol nechat to tak jak to je, pretoze je to vo svojej podstate aj tak uplne iny cover.. Co sa tyka featov., na ktory sa tesis najviac? 4.4.2O2G PREDPREDAJ NA RUKA HORE 🔓6 DNÍ🔓 kludne to pozdielaj, nebudem sa hnevat📌

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

Dnes tu máme od Separa zároveň nové info k otázkam, ktoré sme sa všetci pýtali. Aký bude cover? Akí hostia sa na albume vlastne ukážu? To všetko nájdeš v IG príspevku vyššie. Dostaneme nálož 18-tich skladieb + jeden REMIX a aj čo sa týka hostí, bude projekt OG skutočne naložený. Strýko Separ si pozval rozmanité mená od Tisciho, AstralKida22, cez Yzomandia, Nik Tenda a Karla až po Resta, Bena Cristovaa a Bitmana. V pokračovaní série Hejtklub sa ukáže Erik Tresor, nemôžu chýbať chalani z Nerieš, z DMS a po Separovom boku budeme počuť spievať Dana Kapitána a konečne zase aj Tinu!

Doterajšie albumy a merch celej DMS stále nájdeš na našom shope

UPOZORNENIE: Pri spustení predpredaja (a snippetu) budeš môcť platiť len bezhotovostne, teda prevodom alebo kartou online. Ide o opatrenie, aby nebolo potrebné prichádzať do kontaktu s fyzickými peniazmi, ktoré patria medzi najväčších nosičov vírusu!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame